FIFA NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ MÉRKŐZÉS:

-Skócia két góllal győzött a magyar válogatott ellen.

Új Hidegkuti Nándor Stadion, 500 néző, V: Nielsen Frida (DEN)

Magyarország: Szőcs R., Csiszár H., Csiki J., Sipos L., Szabó V., Vágó F., Nagy V., Vachter F., Kovács L., Zeller D., Turányi L.,

Szövetségi kapitány: Margaret Kratz

Skócia: Alexander L., McLauchlan, Docherty N., Corsie R.(C), Beattie J., Robertson L., Grimshaw L., Ross J., Hanson K., Emslie C., Cuthbert J.

Szövetségi kapitány: Losa Martinez

GÓÓÓL!

17′    Skócia a 17′ percben büntetőhöz jutott, amit Szőcs védett, de a kipattanó labdára Cuthbert lecsapott és a hálóba lőtte  a labdát, 0-1.

GÓÓÓL!

72′  -Jobb oldali skót szöglet. A szögletet a skótok 18-as játékosa, Emslie C. végez el. A beívelt labdát Martha E. Thomas fejjel a magyar kapuba fejelt, 0-2.

90+6′     -Hat percet hosszabbítót a játékvezető, majd lefújja a találkozót. A magyar  női A-válogatott 2-0-ás vereséget szenvedett Skócia ellen. A következő mérkőzést a spanyol válogatott  ellen játssza a magyar csapat, kedden a Hidegkuti N.Stadionban.