-Győzelemmel zárta a bajnoki szezont a Szeged.

Szeged-Cc. G.A. – Kolorcity Kazincbarcika SC (2-0)

Szeged, Szent Gellért Fórum néző: 600 Vezette: Hanyecz B., Asszisztensek: Medovarszki J., Csatári T.

Gólszerzők: Kóródi (8′), Gajdos (21′)

• A Merkantil Bank Liga 38. fordulója, egyben az utolsó bajnoki forduló. A Szeged (11.),  hazai pályán fogadja a Kazincbarcika (18.), csapatát. Az őszi szezonban (11.29) , a Szeged 1-0-ra tudta idegenben legyőzni a Kazincbarcikát. Ha ismét győzne,  a Szeged, akár a 7. helyen is végezhetne az idei 2020-2021-es bajnoki szezonban.

Szeged-Cs.G.A.:Ásványi B., Ódor M., Szilvási P.,Gajdos Zs., Moga S., Oláh G., Dobos Á., Mohl D., Simon Á.(C), Jammeh H., Kóródi N.,

Cserék: Varga B., Grumic, Kővári R., Rózshegyi, Lestyán, Gréczi, Dobronoky

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Kzincbarcika: Tóth A., Fótyik D., Oldal T., Korbély, Tóth B., Mikló R.,Toma Gy.,Farkas A., Kovács M., Takács T., Tóth-Gábor K.

Cserék: Zilahy P., Dávid Z., Németh t., Majzik A., Tóth L., Kovác A., Auer Á., Oltean Sergiu A., Kalmár B.

Megbízott edző: Kriston István

Köszöntöm a kedves szurkolókat!

A mérkőzést a hazaiak kezdték.

8. perc GÓÓÓL⚽️!

– Haruna fejjel tovább fejeli Gajdosnak, aki az ellenfél tizenhatos vonalánál passzol Kóródinak balra, aki nem habozik ellövi a labdát, amit Tóth már elfekve sem tudja védeni, 1-0

Fotó/Szokodi L.

GÓÓÓL⚽️!

21. perc Dobos Áront buktatta Tóth ezért a szabálytalanságért a játékvezető büntetőt ítélt, amit Gajdos végzett el, az első lövés a kapust találta el , de a kipattanó labdát már magabiztosan lőtte a kapuba Gajdos, 2-0

29. perc Szegedi jobb oldali szöglet, amit Dobos végez el, a beívelt labdára Haruna és Tóth érkezik, aki kicsit összeütközik Harunaval és így könnyedén megfogja a labdát, Haruna pedig a fejét.

Folyamatos szegedi támadások alakulnak ki, aminek a hazaiak a befejezést, elfricskázzák!

36. perc Ódor jobb oldali bedobását követően Gajdos fejéről a hosszú oldalon elhagyja a játékteret.

38. perc Jobb oldali vendég szöglet, a befelé érkező labdába Fótyik fejjel belecsúsztat, ami a szegedi kapu mellett elsurran.

45. perc A játékvezető nem hosszabbít, lefújja az első félidőt, 2-0.

ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ

48. perc a vendég csapat a második félidőre erősített, mert  a második félidő első perceiben csak ők birtokolták a labdát.

52. perc Vendég szöglet a bal oldalt, de Kóródi kifejelte a befele érkező labdát.

57. perc Dobos a jobb oldalon megiramodott és mielőtt  helyzetbe került volna,  Korbély K.  ?buktatta amiért a játékvezető sárga lapban részesítette.

58. perc ?Szegedi csere Kóródi helyére, Kővári , Dobos Áron helyére, Dobronoky érkezik.

60. perc ?A vendégek is cserélnek és közben a partjelző zászlót is cserélik.

Korbély K. helyére,Tóth L., Kovács M., Kalmár B. érkezik .

A pár perces partjelző zászló csere után, újra folytatódik a játék.

67. perc Vendégek kapnak szabadrúgást, de a  lövés a sorfalról a szegedi kapu mellett kimegy a pályáról. Vendég szöglet a jobb oldalt, a szegedi hátvédek kirúgják a labdát.

71. perc ?Vendég csere  Tóth-Gábor helyére Auer Ákos érkezik.

72. perc ?Szegedi csere lejön Haruna, helyére Gréczi érkezik.

A vendégeknek is egyre több helyzet alakul ki , most Oláh Gergő szabálytalankodik és kap egy sárga lapot.

80. perc ?Vendég csere Tóth Borisz? kényszer csere miatt jön le, helyére Németh Tamás érkezik.

84. perc? Kettős szegedi csere Gajdos, és Oláh Gergő helyére, Lestyán, Rózsahegyi érkezik.

87. perc Fótyik, a jobb oldalon a szegedi tizenhatos sarka mellett öt méterről elvégzett szabadrúgása, magasan elhagyja a szegedi kaput.

90+3. perc Letelt a rendes játékidő a játékvezető három percet hosszabbított. Majd lefújta a mérkőzést.