FÉRFI VÍZILABDA OB I., ALAPSZAKASZ, 7., FORDULÓ:

A férfi vízilabda OB I., 7.fordulójának első mérkőzésén, az FTC hazai pályán fogadta, a Miskolcot. Varga Zsolt csapata már az első negyedben fölényes előnyre tett szert, 7 gólt lőttek, amire a Miskolc csak egy góllal tudott válaszolni, 7-1. A második negyed is hazai előnnyel zárult, négy gólt szerzett az FTC és a második negyedben ébredező Miskolc három góllal tudott válaszolni, 11-4.. A nagy előnyét  a harmadik negyedben is megtartotta az FTC , a harmadik negyedben esett, hat gólon a két csapat osztozott, 14,7. A negyedik negyedet a vendégek 2-1-re megnyerték, de ez az eredményen csak szépítésre volt, elég és kialakult a hatgólos különbség ami a végeredményt is jelentette, 15-9. A bajnokságban eddig nem talált legyőzőre az FTC, viszont,  jobb gólkülönbséggel a Szolnoki Dózsa az első, a második az FTC , a Miskolc 12. helyen áll a bajnoki tabellán.

FTC-Telekom Waterpolo – PannErgy-Miskolci VLC  15–9 (7–1, 4–3, 3–3, 1–2)
Népliget, V: Kovács Cs. T., Tóth S.
FTC: Vogel Soma – Fekete G. 2, VIGVÁRI VENDEL 2, Molnár E., UBOVICS 2, Merkulov 1, Nyíri B. Csere: Varga Dénes 1, Vámos 1, JANSIK SZ. 2, GÁBOR L. 2, Damonte 2, Pohl.

Edző: Varga Zsolt
MISKOLC: Hoferica – Várkonyi Á. 1, Biros B. 1, Sélley-Rauscher 2, SEMAN 2, VISMEG ZS. 1, Böröczky. Csere: Tőzsér 1, Vismeg B., Nagy N. I., Krasznai, Tanczer 1.

Edző: Kis István
Gól – emberelőnyből: 6/2, ill. 12/3. Gól – ötméteresből: –, il. 3/2