UEFA LABDARÚGÓ  EURÓPA – BAJNOKSÁG, NÉMETORSZÁG 2024 , NEGYEDDÖNTŐ

Szokodi Academy Media az UEFA  labdarúgó – Európa-bajnokság hivatalos média partnere.

Premier Outlet Budapest
Üzlet 34-35
Budaörsi út 4.
2051 Biatorbágy
+36 23 506 908

OLYMP A  SZOKODI ACADEMY MEDIA HIVATALOS  TÁMOGATÓJA A LABDARÚGÓ EB IDEJE ALATT!

Vasárnap

• Mint arról már beszámoltam az Eb-negyeddöntőben, Hollandia 2-1-re legyőzte Törökországot és bejutott ez elődöntőbe, ahol majd Anglia lesz az ellenfele Virgil van Dijk  vezette alakulatnak. Szoboszlai Dominik klubtársának a törökök elleni Eb-negyeddöntő meccsen , nem csak a törökök ellen kellett harcolnia , a második holland gól ellőtt a játékvezetővel is többször összezörrent . Majd ezt a francia származású játékvezető megelégelte és a hollandok csapatkapitányának a második félidő 64′, percében kiosztott egy sárga lapot.
Fotó/ Szokodi László ( Eb-negyeddöntő Hollandia – Törökország 2-1, V. van Dijk a francia származású játékvezetővel diskurál.)
  • Bizonyára V. van Dijk sem számítottak , arra, hogy a török válogatott ilyen harcias , kemény focit fognak képviselni ellenük. Többször kő kemény harcot kellett vívni a holland hátvédsornak, amit a csapatkapitány V. van Dijk irányított és ő maga is rendre megakadályozta, hogy átcikázzanak rajtuk a török ” sereg” játékosai.
Fotó/ Szokodi László ( Eb-negyeddöntő Hollandia – Törökország 2-1, V. van Dijk ( narancs színű mezben), harca B. A. Yilmaz ( fehérben), török válogatott csatárával.)
  • Bizonyára az egyenlítő holland gól után már V. van Dijk is nyugodtabb lett, sőt a törökök saját kapujukba találtak be , amivel előnyhöz is jutott Hollandia és a végén ez a török öngól lett a törökök veszte és a hollandok öröme egyben. V. van Dijk a lefújást követően már együtt örült csapattársaival és több ezer holland szurkolóval az Eb-elődöntőbe jutásnak.

Cikk/ Szokodi László

Hollandia – Törökország 2 – 1 (0 – 1)

Berlin, Olimpiai Stadion, V.: Clément Turpin ( francia ), Asszisztensek: Benjamin Pages , Nicolas Danos ( franciák )

Gólszerző :70’, S. De Vrij , 76’M. Müldür ( ÖG),  ,ill.,  35’, S. Akaydin

Piros lap: 90+6′ , B. Ö. Yildirim

Hollandia: Verbruggen – Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Aké – Schouten, Simons, Reijnders – Bergwijn, Depay, Gakpo

Szövetségi kapitány: Ronald Koeman

Törökország: Günok – Müldür, Akaydin, Bardakci, Kadioglu – Özcan, Ayhan – B. A. Yilmaz, Calhanoglu, Yildiz – Güler

Szövetségi kapitány: Vincenzo Montella

Borítókép/ Szokodi László

Sziget Fesztivál, Budapest!

A Sziget Fesztivál Európa egyik legnagyobb könnyűzenei és kulturális rendezvénye.

08.07 – 12 között

Jegyek

SZÍN

Újabb nemzetközi neveket jelentett be a Coca-Cola SZIN és a legfrissebb hírek szerint, a legnagyobb nyárzáró fesztiválon már teljes a nagy helyszínek programja.

♦A Coca-Cola SZIN-en fellép majd a house egyik legaktuálisabb előadója, nemzetközi fesztiválok egyre inkább kihagyhatatlan előadója, Matroda. Szintén érkezik a legnagyobb techno bulik állandó szereplője, az egyedülálló román művésznő, Nusha és Sikdope, az európai trap és bass szcéna jelenleg egyik legfelkapottabb tagja.