FRANCIA LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG , LIGUE 1., 32., FORDULÓ

• A fővárosi csapat, a PSG (1.),  francia labdarúgó-bajnokság, 32., fordulójában, az Angers(20.),  otthonába látogatott. Az Angers az utolsó helyen lötyög, míg a vendég fővárosiak magabiztosan vezetik a bajnokságot. A mérkőzés előtt a két csapat egymás elleni statisztikáját tekintve a PSG nagy előnnyel 21 győzelemmel 7 döntetlennel áll jobban az Angers ellen. A mérkőzést iramosan kezdő vendégek már a 9′. percben K.Mbappé balettes  forgásos mozdulatával megszerezték a vezetést, 0-1. L.Messi ívelését Juan Bernat egyből K-Mbappé elé rúgta, aki a jobb kapu előtti ötös vonalnál ficánkolva, majd egy „piruett” mozdulattal, fordulásból a kapuba „löttyentette”, a labdát.  A második gólnál a friss vb-trófea győztes L.Messit kell megemlíteni, aki K.Mbappét szöktette, csak nem a „szerájból”, K.Mbappé nem tökölt, megiramodott és a kapust kicselezve jobb oldalról a kapu közepébe durrantotta a labdát, 0-2. A góllövő listát vezető K.Mbappénak az Angers elleni 2., gólja már a 22., volt,  az idei  Ligue 1., bajnokságban. A második félidőben egy gól született, azt is a hazai csapat szerezte, de ez csak szépítésre volt elegendő az Angers számára, 1-2. A PSG nem szakadt meg az Angers otthonában K.Mappé első félidőben szerzett két gólja eldöntötte a mérkőzést és a fővárosiak három ponttal távoztak. Az is biztos a 32., forduló végén a PSG biztosan vezetni fogja a tabellát. míg az Angers biztos, hogy az utolsó helyen fog „pillezni”.