MOL MAGYAR KUPA 9. FORDULÓ

A kupasorozat mai két mérkőzésén a MOL Fehérvár csapata, a Budafok legyőzésével jutott tovább  a legjobb négy közé. A másik mérkőzésen a Kisvárda kiütötte a  Zalaegerszeget.

MOL Magyar Kupa, negyeddöntő

MOL Fehérvár FC-Budafoki MTE 2-0 (0-0)
MOL Aréna Sóstó, zárt kapuk mögött, vezette: Solymosi Péter

Gólszerzők: Romić (68′ – öngól), Stopira (77′)
Sárga lap: Zsóri (21′), Nikolić (42′)

MOL Fehérvár: Kovács D. – Bolla (Bamgboye 72′), Rus, Stopira, Hangya – Fiola, R. Pinto – Nego, Houri (Dárdai 72′), Petryak (Bourard 83′) – Szabó L. (Zivzivadze 61′)
Megbízott vezetőedző: Szalai Tamás

BMTE: Póser – Iharoš (Huszti A. 56′), Vaszicsku, Romić, Zeke (Medgyes 46′) – Nikolić, Micsinai (Oláh B. 46′) – Ihrig-Farkas, Kulcsár K., Szabó M. (Skribek 46′) – Zsóri (Kovács D. 46′)

Csizmadia Csaba

„Egy újabb nagyon jó mérkőzést játszottunk a Fehérvár csapatával. Az első félidő kiegyenlített volt, próbálkozott a Fehérvár teljes mértékben szervezett volt, a csapatom. Viszont az első félidő végén nagy helyzetet hagytunk ki, illetve a második félidőt úgy kezdtük, hogy két helyzetünk is kimaradt. Továbbra is azt mondom a helyzeteket be kell rúgni, és akkor másképp alakul a mérkőzés”.- nyilatkozta a Budafok vezetőedzője

Fotó/SZAMY

Szalai Tamás

Az első félidőben a Budafoknagyon mélyen védekezett nagyon megszervezték.Lassan járatuk a labdát nem tudtuk őket feltörni ,nem volt meg a játék ritmusa akkor is többet birtokoltuk a labdát. A második félidőben sikerült ritmust váltanunk és ennek meg is lett az eredménye a két gól és a győzelem. Nagyon büszke vagyok a srácokra.-nyilatkozta a MOL Fehérvár megbízott edzője

Fotó/SZAMY

A másik rangadón a Kisvárda sima győzelmet aratott, a ZTE ellen.

KISVÁRDA–ZTE FC 6–1 (2–0)

Kisvárda,
 Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Vad II (Bornemissza, Horvát Z.)
Kisvárda: Minca – Himics, Kravcsenko, Csirkovics, Leoni (Ene, a szünetben) – Zlicsics (Ötvös, a szünetben), Karabeljov – Navrátil (Camaj, a szünetben), Viana (Sassá, 62.), Kovácsréti – Jelena (Horváth Z., 62.). Vezetőedző: Supka Attila
ZTE: Köcse – Czuczi (Bekő, 87.), Sebestyén L., Földvári, Hegedűs O. (Fehér B., 65.) – Szántó (Szökrönyös, 55.), Sandro Semedo, Kámi – Szalay (Chukwuma, 65.), Németh D. (Kun B., 65.), Papp L. Mb. vezetőedző: ifj. Bozsik József (Boér Gábort helyettesítette)
Gólszerző: Csirkovics (15.), Karabeljov (21.), Camaj (54., 74.), Viana (58.), Kovácsréti (89.), ill. Papp L. (78.)

2021 03.09 KEDD:

17:30  ÚJPEST FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1-1 ( Büntetőkkel 5-4-re az ÚJPEST FC jutott tovább)