OTP BANK LIGA  27., FORDULÓ

♦A hazai labdarúgó bajnokság ( NB 1.), 27., fordulójában , a KTE hazai pályán fogadta a Puskás Akadémia csapatát. Mint ismert a labdarúgásban, egy gól sok mindenre elég. Győzelemre, pontszerzésre, vagy fájó vereségre , ez utóbbi eredmény született ma a Széktói Stadionban , ahol a KTE  ( 8.), 2-1-es vereséget szenvedett a Puskás Akadémia (5.), ellen. Egy dinamikus , helyenként kakaskodásba átcsapó mérkőzést láthatott, a több, mint háromezres stadionközönség. Az első félidő harmincadik percében változott először a mérkőzés eredménye, ami Pálinkás Gergő nevéhez fűződik1-0. A mérkőzés szünetére az egy gólos előnyt megszerző KTE csapata mehetett vidámabban.

♦A félidőben, bizonyára Hornyák Zsolt ” rendesen odapirított ” csapatának. A második félidőre egy elszántabb , küzdeni akaró Puskás lépett pályára. Az apró összerezdülések a második félidőben is folytatódott. Ez bizonyára meglepte a hazai csapatot, mivel két gólt is bekapott tizenkétperc  alatt, 1-2. Hornyák öröm és Szabó István szomorúság. Ilyen a labdarúgás megszerzed az első találatot, aztán a mérkőzés  lefújásakor, mégis  TE vagy a szomorúbb, mert a pontszerzéshez két gólt kellett volna löni.