FÉRFI VÍZILABDA, OB I., ALAPSZAKASZ, 4. FORDULÓ:

Izgalmasan kezdődött az OB I., 4., fordulójának, UVSE – OSC fővárosi  derbije. Az első negyedben Vincze Balázs irányította UVSE játékosai meglepték, a vízilabda Bl-sorozatban is játszó  Varga Dániel csapatát. Az első negyed 3-2-es hazai vezetéssel zárult, és a második negyedben sem találta az OSC az ellenszert a hazaiak ellen, olyannyira, hogy a második negyedben csak egy gólt tudtak dobni, amire a hazaiak kettőt, 5-3. A félidőben eligazítást tartott Varga Dani a játékosainak és a harmadik negyedben Manhercz Krisztián vezetésével megszórták a hazaiakat hat góllal és a védekezés is hatékonyabbá vált, hiszen a hazaiak a harmadik negyedben, csak egyszer tudták bevenni Dévai kapuját és át is vette a vezetést az OSC, 6-9. A negyedik negyedben négy gól született, amiből hármat a vendégek szereztek, a hazaiak ebben a negyedben is csak egy gól tudtak dobni és így alakult ki az ötgólos végeredmény az OSC javára, 7-12.

UVSE HUNGUEST HOTELS–OSC ÚJBUDA 7–12 (3–2, 2–1, 1–6, 1–3)
Komjádi uszoda,
 V: Tóth S., Berki A.
UVSE:
 BISZTRITSÁNYI – EKLER ZS. 3, Bencz 1, Vámosi, Szentesi, Belényesi 1, KORBÁCS 1 . Csere: Korom D. (kapus), Korényi 1, Szécsi M., Seeler, Hegedűs, Eppel, Lehoczky . Edző: Vincze Balázs
OSC:
 Dévai – Vigvári Vince 1, MANHERCZ K. 4, Várnai 1, TÓTH M. 1, Burián, Csacsovszky E. 1. Csere: LÉVAI (kapus), Bundschuh 1, Aranyi M. 1, SZILÁDI 2, Dala D., Berényi, Bera. Edző: Varga Dániel
Gól – emberelőnyből: 7/3, ill. 8/5
Gól – ötméteresből: 2/1, ill. 1/1