UEFA BAJNOKOK LIGÁJA-NYOLCDDÖNTŐ 2., MÉRKŐZÉS VISSZAVÁGÓ

SZIN

♦A mai BL-nyolcaddöntő visszavágó mérkőzésen, esélye sem volt az olasz csapatnak, az Allianz Arénában. A Bayern már az első pillanattól kezdve lerohanta a Lazio játékosait. A mérkőzés első felidejére , már két Bayern – gól zörgött Provedel kapujában és ez azt is jelentette a bajor csapat a továbbjutó. A második félidőben sem esett vissza a németek rohama és a második félidő 65′ percében H.Kane második találatával bebiztosította a német csapat győzelmét 3-0. Összesítésben 3-1 -es eredménnyel jutott tovább  a legjobb nyolc közé a Bayern München.

Cikk/ Szokodi László

Fotó/ Szokodi László ( L. Sané a Bayern München játékosa a labdával, a Lazio elleni müncheni visszavágó mérkőzésen.)

Bayern München – Lazio  3 – 0 ( 2 – 0)

München, Allianz Aréna , V: Slavko Vincic ( szlovén )

Gólszerző: 38’, 65′, H.Kane, 45+1’, T.Müller

Bayern München: Neuer (GK) (C), Kimmicch, De  Ligt, Dier , Guerreiro, Pavlovic, T. Müller, Goretzka, Musiala, L. Sané, H. Kane

Vezetőedző: Thomas Tuchel

Lazio: Provedel (GK), Pellegrini, Romagnoli, Mario Gila, Marusic, Luis Alberto, Vecino, Guendouzi, Felipe Anderson, Zaccagni, Immobile (C),

Vezetőedző: Maurizio Sarri