– Szeged az alsóházban, folytatja, az MVLSZ elnöke is kilátogatott, a szegedi mérkőzésekre.

A második forduló egyik helyszíne Szeged volt, ahol a Vasas, Miskolc, Kaposvár, és a házigazda Szeged csapatai csaptak össze. A szombati délutáni mérkőzésen a hazai szegedi csapat négy góllal legyőzte, a Kaposvár csapatát, és a legjobb nyolc közé jutáshoz a vasárnapi mérkőzésen, a  Miskolc csapatát kellett volna legyőznie. A szegedi csapat három góllal kapott ki, így az alsóházban folytathatja a kupasorozatot. A felsőházba a Miskolc csapata mellett, a Vassa csapata jutott. A hétvégi mérkőzésekre, Vári Attila, az MVLSZ elnöke is kilátogatott, aki a szegedi vezetőséggel is beszélgetett a mérkőzések alatt.

CIKK/SZAMY

EREDMÉNYEK:

Augusztus 1., szombat

16.30 Vasas-Miskolc 24:9 (5:2, 5:3, 8:2, 6:2)
G.: Bátori 7, Vadovics 5, Draso Brguljan, Rangyelovics 3-3, Simon 2, Szatmári, Korbács, Bóbis, Sipos, ill. Magyar M. 3, Biros B. 2, Hornyák, Berki, Seman, Vismeg Zs.

18.15 Szeged-Kaposvár 14:10 (4:4, 4:1, 1:3, 5:2)
G.: Kiss Cs. 4, Horváth Zs., Boros T., Palotás, Somlai 2-2, Farkas K., Tóth Gy., ill. Mijic 3, Vindisch, Berta J. 2-2, Juhász-Szelei, Vékony, Kakstedter

Augusztus 2., vasárnap

10.00 Szeged-Vasas 7:19 (0:5, 4:6, 2:6, 1:2)
G.: Farkas K., Somlai 2-2, Baj, Szporny, Takács P., ill. Bátori, Bóbis, Rangyelovics 4-4, Simon, Drasko Brguljan 2-2, Bedő, Szatmári, Vadovics V.

11.30 Kaposvár-Miskolc 10:8 (4:2, 5:2, 0:2, 1:2)
G.: Vindisch, Berta J. 4-4, Juhász-Szelei, Kovács O., ill. Magyar M., Tamir Fried 2-2, Hornyák, Berki, Lukács Á., Seman

16.00 Vasas-Kaposvár 17:7 (7:0, 4:2, 4:2, 2:3)
G.: Rangyelovics 4, Bátori, Bóbis B. 3-3, Korbács, Vadovics V. 2-2, Sélley-Rauscher, Szatmári, Simon, ill. Berta J., Mijic 2-2, Vindisch, Horváth Á., Langiewicz

17.30 Miskolc-Szeged 11:8 (5:1, 3:2, 2:3, 1:2)
G.: Vismeg Zs. 3, Hornyák, Biros B., Tamir Fried 2-2, Berki, Vismeg B., ill. Boros T. 4, Palotás 2, Horváth Zs., Baj

1. Vasas 18, 2. Miskolc 7, 3. Szeged 6, Kaposvár 4 pont

A folytatásban az első két helyezett csapat a felsőházban, a harmadik, negyedik helyen végzett csapatok, az alsóházban folytatják a kupasorozatot. A csapatok ellenfelei a folytatásban.