2026. június 10 és 13 között rendezik meg az Újszegedi Partfürdőn a Deja Vu fesztivált, melyen több Grammy-díjas és közönségkedvenc előadó is fellép. A 80-90-es évek sztárjai közül a szegedi fesztiválon fellép:  Flo Rida, Timbaland és Bonnie Tyler is akik bizonyára nagy bulit tartanak. De több ikonikus magyar előadót is láthatunk a színpadon, többek között a Groovehouset vagy Korda Györgyöt és Balázs Klárit.

@szokodiacademy

SZOKODI ACADEMY MEDIA Így 💃 tolta a nagyszínpadon a műsort a “retro mami”. Te ott voltál a DeJa Vu Fesztivál első napján? Klip/ Szokodi László , Szokodi Academy Media @TikTok @Deja Vu Fesztivál #foryou #following #szokodiacademymedia #szokodiphotographer #magyarország🇭🇺 #szeged #cccatch #dejavufestival #fesztival #buli #pusztuljonforyouba #pop #oldmusic #retro #hírek #szoki #following

♬ eredeti hang – SzokodiAcademyMedia

Forrás/ Szokodi László , Szokodi Academy Media

 

Flo Rida, Timbaland, az Earth, Wind & Fire, Samantha Fox, Bonnie Tyler. A  90-es és 2000-es évek számos más sztárja koncertezik a Deja Vu fesztiválon, amelyet június 10-13. között rendeznek az Újszegedi Partfürdőn – tájékoztatták a szervezők az MTI-t.

A közlemény szerint a fellépők között lesz Flo Rida, aki 2007-ben robbant be a toplisták élére Low című dalával, és ezt követően is ontotta magából a slágereket. Az amerikai rapper olyan közönségkedvenc dalokkal érkezik, mint a Wild Ones, a Right Round, a Club Can’t Handle Me vagy a Good Feeling.

Először jár Magyarországon a szintén amerikai producer és rapper Timbaland, akit a modern R&B és hip-hop egyik legnagyobb hatású alakjának tartanak. Nevéhez olyan slágerek fűződnek, mint a The Way I Are, a Give It to Me, az Apologize vagy a Sexyback. Négy Grammy-díj tulajdonosa, 26 millió havi hallgatóval a Spotifyon és több mint 3 milliárd megtekintéssel a YouTube-on.

Közönségkedvencek és hazai sztárok is újra színpadra állnak

 

Visszatér a fesztivál egyik legnagyobb közönségkedvence, Natalie Horler, azaz Cascada, az Everytime We Touch, az Evacuate the Dancefloor és számos más sláger előadója. A fellépők között lesz a szintén fesztiválkedvenc román Inna is olyan slágereivel, mint a Hot, a Rock Your Body vagy a Deja Vu.

Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero, és az It’s a Heartache énekesnője, Bonnie Tyler először érkezik Szegedre. A világsztár több mint 50 millió eladott lemezzel büszkélkedhet, de 14 millió havi hallgatója van a Spotify-on és 2,5 milliárd megtekintése a YouTube-on.

 

A fesztiválra Szegedre érkezik a holland Vengaboys olyan slágereivel, mint a Boom, Boom, Boom, a We Like to Party vagy az Up & Down, és a Coco Jambo, az I Give You My Heart és az Up ‘N Away előadóját, a Mr. Presidentet is élőben hallhatja majd a közönség.

Fotó/ Szokodi László ( DeJa Vu Fesztivál 2024.)

 

Először lép fel jövőre a fesztiválon a 80-as évek egyik szexszimbólumának számító Samantha Fox. A visszatérők között lesz a Now You’re Gone és az All I Ever Wanted című slágerek svéd előadója, Basshunter és a 2Unlimited holland duó olyan slágerekkel, mint a No Limit, a Twilight Zone vagy a Tribal Dance. Szintén felcsendül a 90-es évek egyik legnagyobb diszkóslágere, a What Is Love Haddaway koncertjén, de fellép a Tisza-parton a Snap! és a Groove Coverage is.

DeJa Vu Fesztivál: Hazai fellépők

 

A hazai előadók közül Korda György és Balázs Klári , a Kozmix, a Groovehouse, DJ Sterbinszky, LL Junior, Krisz Rudi, az Animal Cannibals, Rakonczai Imre és DJ Szatmári is beszáll „Magyarország legnagyobb időgépébe” – áll a közleményben.

Az előző évekhez hasonlóan az idei szegedi retro fesztiválon  házigazdája, MolnárBé – Levi  páros biztosítja a retro zenék mellett a pazar hangulatot.

Cikk/ Szokodi László

A négy napos szegedi fesztiválra bérletek, és jegyek már elérhetők itt: Jegyinfó

2026 05.10

Cikk/ – Vissza a Jövőbe!

Hírlevél

Verified by MonsterInsights
Verified by MonsterInsights