@szokodiacademy

Szeged-Csanád Grosics A. – Gyirmót FC Győr NB II. Hajrá Szeged ! #foryou #foryoupage #szokodiacademymedia #footballplayer #szegedcsanadgrosicsakadem #labdarúgás #foci #focihirek #merkantilbankliga #football #footballtiktok @TikTok @MLSZ

♬ sunet original – Global Records

Fotó/ Szokodi László ( Szeged-Csanád G.A. – Gyirmót FC
  • A Merkantil Bank Liga 4., fordulójában, hétközi fordulót rendeztek. A Szeged A Gyirmót csapatát fogadta a Szent Gellért Fórumban. A szegediek a legutolsó hazai mérkőzésükön a fővárosi Vasas együttesét győzték le gólzáporos mérkőzésen, 4-3-ra. A mai mérkőzés előtt is hasonló  borús időjárás  volt, és a mérkőzés előtt pillanatban, elkezdett szakadni az eső. Ez bizonyára a hazai csapatot lepte meg , mert Csizmadia Csaba együttese már az 5., percben megszerezte a vezetést, 0-1.
  • A második játékrészben kiegyenlített  küzdelmet hozott. A hetvenedik perc elején egy jobb oldali szegedi támadás során Bíró Bence egy szemfüles labdát kapott az ötös vonalánál, majd közelről,  Hársvalvi mellett a kapuba lőtt, 1-1.  A mérkőzés hátralévő részében, több gól nem esett, csak az eső. A Szeged nagy küzdelem árán a megszerzett góllal pontot tudott menteni és a bajnoki tabella negyedik helyén áll, míg a Gyirmót a tizenötödik helyen. A szegediek következő mérkőzésüket, szombaton játsszák, akkor a BVSC Zugló vendégei lesznek.
  • Cikk/ Szokodi László

Szeged-Csanád Grosics A. – Gyirmót FC Győr 1 – 1 (0 – 1)

Gólszerzők: 72′, Bíró Bence, ill., 5′, Hudák Dávid

Szeged, Szent Gellért Fórum, 1231 néző, V.: Farkas T.

Szeged: Molnár F.Tamás (GK), Gera N., Szilágyi Z., Prosser D., Magyar Zs.,(76′, Radics M.) , Gajdos Zs., ( 63′,Óvári Zs.),  Nyári P., Könczey M., Borvető Á., (63′, Palincsár M.), Bíró B., (90+1′, Daru), Tóth B.,

Vezetőedző: Stevanovic Aleksander

Gyirmót: Hársfalvi A.( GK), , Szőke G., Soltész D., Adamcsek M., (66′, Pethő B.), Jova B., Polgár K., Hudák D., Csörgő V., Takács R.,(57′, Medgyes Z.) Madarász M.(57′, Kovács D.), Kovács M.

Vezetőedző: Csizmadia Cs.