OTP BANK LIGA 31.,FORDULÓ

• A hazai labdarúgó bajnokság 31., fordulójában a kupagyőztes Zalaegerszeg csapata látogatott a Vasas otthonába.  Két külön eredményű félidőt láthattunk. Az elsőben a ZTE uralta a pályát és az első percekben, Németh révén meg is szerezte a vezetést. Sok kisebb falt jellemezte az első félidőt, de az eredmény nem változott. A második félidőben egy erősebb , energikusabb Vasas érkezett a pályára, na jó nem akarok túlzásba esni, de sokkal több helyzetet tudtak kialakítani, mint az első játékrészben. A zalaegerszegiek, vagy az befáradtak, vagy az elmúlt tíz nap pörgése sokkolta a ZTE-ét. A Vasas ezt kihasználva Hinora K., révén kiegyenlített, 1-1.

Fotó/ Szokodi L.

A mennyei fohász viszont a továbbiakban már nem volt a csapattal. Hiszen több gól nem esett a találkozón a ZTE elleni 1-1-es döntetlen azt is jelentette a Vasas számára, hogy már matematikai esélye sincs az NB I-be való  bennmaradáshoz.

Vasas FC – ZTE  1-1 (0-1)

Gólszerző: 62′, Hinora K., ill. 6′,  Németh
Vasas F: Uram (GK),  – Szivacski, Iyinbor, Baráth, Ódor (Balogh, 78.) – Hinora, Berecz, Hidi (Cipf, a szünetben), Szilágyi (Hidi M., a szünetben) – Holender (Otigba, 91.), Novothny (Ihrig-Farkas, 86.)

Zalaegerszeg: Demjén (GK), – Lesjak, Mocsi, Kálnoki Kis, Gergényi (Bedi, 85.) – Szalay (Mim, 64.), Kovács, Tajti (Huszti, 85.) – Németh (Ubochioma, 53.), Ikoba, Szendrei

Vezetőedző: Boér Gábor