FRANCIA I., OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG , (LIGUE 1.), 4.,FORDULÓ

• A francia labdarúgó-bajnokságban is hétközi fordulót rendeztek. A PSG a Toulouse otthonába diadalmaskodott, 3-0-ra. A Toulose elleni mérkőzésen az idei szezonban megszokott módon Neymar hozta a kötelező gólját, ami a mérkőzés első találata és a PSG vezető találatát jelentette egyben. Az első félidő 1-0-ás PSG vezetéssel zárult a második félidő első perceiben K.Mbappé is villant és megszerezte csapata második találatát, 0-2. A mérkőzés utolsó percében Juan Bernat a spanyol is villant és megszerezte az idei szezon első bajnoki gólját  a PSG harmadik találatát, 0-3.

Fontos volt, három nappal ezelőtt két pontot buktunk hazai pályán. A meccsek sűrűn és gyorsan jönnek, tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, mert a Toulouse egy jó csapat. Jól szervezettek, de nagyon jól játszottunk, és sok helyzetet alakítottunk ki. Leo két gólpasszt kapott, Ney megszerezte 109. gólját, Kylian pedig betalált. Nagyon sok jó lehetőségünk volt. Eleinte volt néhány védekezési problémánk, de utána nagyon jól visszapattantunk.

2-0-ra vezettünk, és pihennünk kellett néhány játékost a sok meccs miatt. Ez egy kicsit elbizonytalanította a csapatot. Változtattam a rendszeren, aminek időbe telt, mire a helyére került, de amikor ez megtörtént, sokkal jobbak voltunk és irányítottuk a játékot. Ez egy fontos győzelem. Nem könnyű nyerni. A játékosok nagyon keményen dolgoztak, ezért gratulálnunk kell nekik.”