Az a „gyilkos” utolsó percben kapott gól miatt, vesztett pontot a Honvéd!

Budapest Honvéd – MOL Fehérvár  2-3 ( 2-1)

Budapest, Új Hidegkuti N. Stadion, zárt kapus mérkőzés v:Iványi Z.

Budapest H.: Tujvel, Mezghrani, Klemenz, Gazdag D., Batik B., Hidi P.(C), Zsótér D., Balogh N., Nagy D., Szendrei N., Aliji N.,

Cserék: Nagy S., Eke U., Bardea, Eppel M., Bőle L., Kamber , Lovric, Traoré, Kesztyűs B., Gale, Bocskay B., László D,

Vezetőedző: Horváth F.

MOL Fehérvár: Kovács D., Rus, Fiola A.,Musliu, Petryak, Nego L., Nikolic N., Stopira, Dárdai P., Szabó, Bolla,

Cserék:Tordai, Bourard, Zivzivadze, Evandro, Funsho,Alef, Houri

Vezetőedző: Szabics Imre

Gólszerzők: ( Nikolics N.22.( 11-esből), Balogh N., 25., Nagy D., Houri 78.(11-esből), Nego 90.)

Az első félidőben 3 gólt is láthattunk. Az első gólt a vendégek szerezték  büntetőből, amit Nikolic N. a 22. percben értékesített. A hazaiak nem adták meg magukat  és a vendég találat után a 25. percben Balogh N. találatával ki is egyenlítettek, majd Nagy Dominik villant és lövését Kovács nem tudta védeni, 2-1. Egy nagyon dinamikusan játszó hazai csapatot láttunk és egy bajnoki dobogóért küzdő Fehérvárt. A második félidőre sem panaszkodhattunk, jó iramban folyt a találkozó, míg nem Mezghrani a saját tizenhatosán belül Petrjakot buktatta és a játékvezető ismét a sípjába fújt és büntető pontra mutatott. Houri nem habozott ellőtte a labdát és GÓÓÓÓL, 2-2! Kiegyenlített a vendég együttes , de ez a döntetlen és pontosztozkodás semelyik csapat számára sem jó. A hajrában és ez már nem először az utolsó „gyilkos „percben ismét kapott gólt a Honvéd és egy pillanat alatt elszállt mindaz amiért, egész mérkőzésen küzdöttek a 90. percben Nego találatával 2-3-ra legyőzte a Fehérvár, a Honvédot és a három ponttal a zsebében távozott. Így a hazai alakulatnak még remeg a léc a bajnokságban való bennmaradáshoz.