BARÁTSÁGOS VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS

• A kiírás szerint egy barátságos válogatott felkészülési mérkőzésre készülhettünk a teltházas Parc Des Princes Stadionban kedd este. A mérkőzés parázs hangulattá fajult mint, a pályán, mint a lelátón. A mérkőzés első találatát a brazilok szerezték meg, de erre pár percre  Tunézia is válaszolni tudott. A nagy örömünnepben elfelejthették, hogy a mérkőzés folytatódik tovább. Egy percre az egyenlítőgólra érkezett a brazilok második gólja. Neymart akit nem nagy örömmel fogadtak ma a Parc Des Princes Stadionban, a harmadik gól mégiscsak az ő nevéhez írhattuk, mivel a büntetőt ő hajtotta végre. A Büntetőt, a szokásos idegtépő technikájával hajtotta végre, 3-1. A mérkőzésen még két brazil gól esett, amivel ki is alakult az 5-1-es végeredmény. Brazília két barátságos meccsen győzött Ghánát 3-0-ra verte és Tunéziát 5-1-re. Neymarék játéka még nem az igazi ” Brazil – virtuóz játék”, de a novemberben kezdődő katari  foci-vb-re még tudnak finomítani.

Brazília – Tunézia 5 – 1 ( 4 – 1 )

Párizs , Parc de Princes Stadion, V:

Gólszerzők: 11′, 40′, Raphael, 19′, Richarlison, 29′, Neymar ( 11-esből),74′, Pedro,  ill., 18′, M.Talbi

Piros lap: 42′, D.Bronn

Brazília: Alisson, Danilo, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Telles, Casemiro, Fred, Raphael, Neymar, Lucas Paqueta, Richarlilson,

Szövetségi kapitány: A.Bacchi

Tunézia: A.Dahmen, M.Dräger, D.Bronn, M.Talbi, M.Ben G.Chalali, E.Skhiri, A.Laidouni, Y.Msakni, S.Jaziri, A.B.Slimane,

Szövetségi Kapitány: J.Qaderi