FRANCIA I., OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 34., FORDULÓ:

Párizs, Parc Des Princes StadionV:DELERUE A.

Gólszerző: 67′, L.Messi, ill, 87′, C.Jean

PSG: K. Navas, S.Ramos, Marqunhos, P. Kimpembe, A.Hakimi, M. Verratti, I.Gueye, NUNO Mendes, L.Messi, K.Mbappé, NEYMAR,

Vezetőedző: M.Pochettino

Lens: J.Leca, C.Wooh, K.Danso, J.Gradit, J.clauss, F.Sotoca, D.Costa, A. Kalimuendo,

Vezetőedző: F.Haise

• A francia labdarúgó bajnokság, Ligue 1., 34., fordulójában a Paris Saint German csapata a Lens csapatát fogadta a Parc Des Princes Stadionban. A mérkőzés előtt már tudva levő volt, ha a Lens ellen pontot szerez a PSG, akkor már megszerzi a bajnoki címet és története során a 10., alkalommal. A mérkőzésre M.Pochettino, a kezdő 11-be sorolta a nagy sztárcsatársorát, Mbappé, Neymar, L.Messit, utóbbi a második félidő 68′, percében egy őrületes bomba góllal  megszerezte a PSG számára a vezetést, ami azt jelentette ekkor megvan a 10., bajnoki cím.

– A L. Messi találat után, viszont, valahogy nem találta a hazai csapat az ellenszert, miként tudna még egy gólt szerezni a Lens ellen. Több hazai támadás is kialakult, de hiányzott a pontos befejezés. A vendégek többször csak elkaszálva tudták  megállítani a PSG csatárát, Neymart.

A mérkőzés hajrájában a vendégcsapat C.Jean góljával kiegyenlített, 1-1. A mérkőzés hátralévő részében több gól nem született 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó, aminek inkább a PSG csapata örülhetett, hiszen ez a Lens elleni döntetlen azt jelentette, hogy története során 10., alkalommal lett bajnok.