FRANCIA LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG , LIGUE 1., 30., FORDULÓ

• A francia labdarúgó-bajnokság ( Ligue 1.), , 30., fordulójában , a Paris Saint Germain ( 1.) , hazai pályán fogadja az Olympique Lyon csapatát. A PSG a hétközi fantasztikus  BL-negyeddöntő visszavágón 4-1-re legyőzte a Barcelona csapatát , és 6-4-es összesítéssel jutott az elődöntőbe, ahol a német Dortmund csapata lesz az ellenfél.
@szokodiacademy

FRANCIA LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG , LIGUE 1., 30., FORDULÓ Paris Saint – Germain – O. Lyon 0 – 0 A Lyon -szurkoló tábor rázendített 😏💪🏻⚽️👏! @TikTok @TikTok Trends @TikTok LIVE Creator @Uefa @psg @Olympique Lyonnais #foryou #szokodiacademymedia #sportnews #labdarúgás #sportnews #focihirek #paris #psg #olympiquelyonnais #footballfans

♬ Mwaki – Zerb & Sofiya Nzau

♦A „kis kedvenc”,  Kylian Mbappé két góllal járult hozzá a Barcelona legyőzésével és már 8 gólnál jár a Bl-ben, míg a francia bajnokságban 24 -nél, amivel vezeti a góllövőlistát. A legutolsó egymás elleni mérkőzést a PSG nyerte a Lyon otthonában 4-1-re, viszont az előtti két meccsen a Lyon nyert 1-0-ra a fővárosiak otthonában , a másik mérkőzésen a fővárosiak győztek a Lyon otthonában , 1-0-ra. A  vasárnapi mérkőzés egy kiélezett küzdelmet hozhat , annak ellenére, hogy a hétközi BL-negyeddöntő bizonyára sokat kivett a fővárosiakból.  A PSG – Lyon bajnoki mérkőzés , élőben, a média oldalamon.

♦Az Olympique Lyonnais elég katasztrofális szezonkezdés után, mostanra kezd helyre rázkódni és folyamatos magabiztosabb játékot produkálva gyűjtögetik a pontokat és jelenleg  a tabella 8., helyén állnak . Miután két héttel ezelőtt a kanáriak nyitópontszáma (1-3) ellenére megdöntötte a Nantes-t, a Rhone-i lakosok a múlt héten ismét megtették, hogy a feszültség végén nyerjenek Brest előtt egy őrült meccs végén (4-3). ). Az átalakult OL már hisz Európában, és a 7. helyen áll 41 ponttal 29 meccsen.

A cikk folyamatosan frissül…..!

Szokodi Academy Media

Paris Saint Germain – O. Lyon  4 – 1 (4 – 1)

Párizs , Parc des Princes, V.: François L., Asszisztensek: Mehdi R., Abdelali C.

Gólszerző: 6’, L. Beraldo,   32’, 42’, Gonsalo Ramos,  ill., 3’, N. Matic ( ÖG) , 37’,  E. Nuamah