FRANCIA I., OSZTÁLYÚ NŐI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG, 18., FORDULÓ

A két fővárosi csapat, a Paris FC (3.), és a PSG ( 2.), női labdarúgó csapata , vasárnap rögtön ebéd után csaptak össze a Charléty Stadionban.

-Izgalmasan kezdődött a találkozó rögtön az első perc végén a hazai csapat büntetőhöz jutott, de a PSG kapusa védte a lövést. A hétközben BL negyeddöntőt játszott PSG a mai napon öt helyen változtatott a kezdő 11-en. A Bayer München elleni siker kivett a csapatból, hiszen a németek a 2., visszavágó mérkőzésen Párizsban kiegyenlítettek, de a hazaiak a hosszabbítás 112′, percében R.Bachmann találata győzelmet ért a párizsiaknak és  egyben az elődöntőbe való továbbjutását. Az első félidőben több helyzet is volt, mind a két csapatnak, de végül a legnagyobb helyzet a hazaiak tudhatják, a kimaradt büntetővel, 0-0.

A második félidő kiegyenlített küzdelmet hozott, mind a két oldalon csak, „helyzetecskék” alakultak ki, de ezek gyorsan szertefoszlottak. A mérkőzés gól nélküli döntetlennel zárult. A PSG maradt a bajnoki tabella 2., helyén, míg a Paris FC a harmadikon, a francia női labdarúgó-bajnokságot bajnokságot az Olympique- Lyonnais női csapata vezeti.