MERKANTIL BANK LIGA 12., FORDULÓ

Fotó/ Szokodi László ( NB II., Borvető Áron gólöröme)

♦A Merkantil Bank Liga , NB II., 12., fordulójában a Szeged ( 5.), a bajnokságot vezető ETO FC Győr csapatát fogadta a Szent Gellért Fórumban. A mérkőzés első részében sok érdemleges dolog nem történt , míg nem a negyvenedik perc előtt egy szegedi támadás során Borvető Áron megszerezte a hazaiak vezető találatát, 1-0. Az első félidő szegedi előnnyel zárult. A félidőben bizonyára a győriek vezetőedzője Munoz úr fejmosást tarthatott, mert a második félidőre egy elszántabb Győr érkezett a pályára. A vendég rohamok sorra ostromolták Molnár F. Tamás kapuját aki egy , bravúros védés után a partvonalon kívülre öklözte a labdát. A pontrúgásból viszont a szegediek kapuja elé jól érkező Keresztes Krisztián olyan jól helyezte a labdát, amit már Molnár sem tudott hárítani, 1- 1.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – ETO FC Győr  1 – 1 (1 – 0)

Szeged , Szent Gellért Fórum, 2372 néző, V.: Zierkelbach P., Asszisztensek: Nagy V., Dobos D.

Gólszerző: 39′, Borvető Á., ill., 53′, Keresztes K.

Szeged: Molnár F.Tamás (GK), Gera N., Szilágyi Z., Haris A., Prosser D., Gajdos Zs., Óvári Zs., Nyári P., Könczey M., Márkvárt D.,

Vezetőedző: Stevanovic A.

Győr: Ruisz B.(gk), Vera L., Anton P., Tóth R., Bumba C., Csóka B., Freitas V., Szépe J., Keresztes k., Boldor D., Skvarka M.,

Vezetőedző: Munoz G.

@szokodiacademy

Szeged-Csanád Grosics A. – ETO FC Győr NB II.-es meccs. Hajrá Szeged! Hasonló tartalmakért kövess be. #foryou #foryoupage #szokodiacademymedia #magyarorszag #labdarugás #hungary?? #mlsztv #merkantilbankliga #csakegyutt #szeged #footballtiktok #labdarúgás