MOL MAGYAR KUPA NYOLCADDÖNTŐ

SPORT-FASHION-DIVAT

OLYMP, Premier Outlet Budapest

A hazai férfi divat egyik legismertebb ruházati márkája az OLYMP . Biztos lehetsz, hogy  tetőtől talpig biztosítja számodra az eleganciát és a hétköznapokra a sportos viselést.

A boltot keresd a budapesti Premier Outlet-ben, OLYMP!

Minőség, kedvező áron!

A MOL Magyar-Kupa legjobb nyolc csapata közé tegnap öt csapat,  Paks, ZTE, Budafok, Kisvárda, Győr mellett a korábban lejátszott két MK-mérkőzésből, a Mezőkövesd és a Vasas már ott van a legjobb nyolc között, Ma a Puskás Akadémia – Újpest találkozóval eldől , a két csapat közül , melyik jut lesz még ott a legjobb nyolc csapat között.

Klip/ Szokodi László

A tegnapi Békéscsaba – ZTE találkozón a hazaiak mindent megtettek, hogy a tavalyi jó szériájukat folytassák, és ez sikerült is hiszen az első félidő gól nélküli döntetlenre állt. A második félidőben a vendég ZTE csapata intenzív támadásokat hozott, de azokból nem sikerült gólt szerezniük. Az utolsó tíz percben kettős cserét hajtott végre a ZTE, bejött, Huszti, és Németh. Majd két percre rá, Szalay beadását, Ikoba a kapu bal alsó sarkába fejelte, 0-1. A gól nagyobb erőt adott a vendégeknek, a hazai csapatnak, viszont inkább a szája járt már inkább. Egyre több ZTE támadás rajzolódott ki a pályán, majd Szendrei kapufáról visszapattanó labdájára Németh érkezett  aki közelről belőtte  a labdát a kapuba, 0-2. A mérkőzésen több gól nem esett, 2-0-ás összesítéssel a ZTE jutott a legjobb nyolc közé a MK-ba.

Cikk/ Szokodi László

HÍRDETÉS

Békéscsaba 1912 Előre – ZTE FC 0 – 2

Békéscsaba, V: Rúsz M.

Gólszerzők: 81′,  Ikoba , 87′, Németh D.

Békéscsaba: Krnács (GK), – Bora, Albert I. (89′, Farkas B.), Szabó Cs., Puskás G. – Futó (85′,Ilyés), Váradi, Hodonicki (Kitl M.), Kóródi (Horváth P.) – Lukács R. (74′,Zádori), Hamed

Vezetőedző: Brlázs Gábor