UEFA EURO 2020

Labdarúgó Európa-bajnokság „F”-csoport, 1. forduló

– Öt percen múlt a bravúros pontszerzés Portugália ellen.

• A magyar válogatott három gólos vereséget szenvedett az Európa-bajnoki címvédő Portugália ellen. A Puskás Aréna telt ház előtt fogadta a két nemzeti csapatot. A magyar válogatott végig küzdött és próbált helyzetet is kialakítani, az első félidő végén gól nélküli döntetlenre állt a találkozó. A második félidő 77. percében Sallai, Schön csere után lett izgalmas a mérkőzés, egy Schön megmozdulás után, egy magyar gól is született a találkozón, de les miatt, a játékvezető, azt érvénytelenítette. Ez után egy portugál gól, ami szerencsétlenségünkre, egy magyar lábon megpattanva érkezett Gulácsi kapujába. Eztán a CR7 nevet halhattuk, akit a mérkőzésen szinte nem is lehetett észrevenni, és ez a magyar védőknek köszönhető. Egy büntető, amit persze Ronaldo végzett el és lőtt a magyar kapuba, így már azt is felírhatjuk a nevéhez, hogy magyar földön is gólt tudott szerezni, 2-0. Majd öt perc hosszabbítás és ez alatt egy kis szemfüles gól természetesen ez a gól is Cristiano Ronaldo nevéhez írtam fel. Sok idő nincs búslakodni a magyar válogatott számára,  készülni kell a szombati franciák elleni találkozóra.