FÉRFI VÍZILABDA OB I.,10., FORDULÓ:

• A férfi vízilabda OB I.. 10. , fordulójában, a Szentes az UVSE csapatától kapott ki hat góllal, 13-7-re, míg este a Szeged a Vasas együttesétől, 10-4-re. Ez utóbbi mérkőzésen a szegediek mestere Kiss Csaba nem számíthatott egyik legjobb játélkosára, Sánta Danira, és ez a kapott gólok tekintetében meg is látszott. A mérkőzés első negyedében a Tisza-parti alakulat még döntetlenre azaz 3-3-ra tudta hozni a negyedet. A második negyedtől, viszont a hazai alakulat felőrölte a szegedieket és a félidő végéra 6-3-ra vezettek a hazaiak. A harmadik negyedben is a hazai Vasas csapat akarata érvényesült, olyannyira, hogy a szegediek a harmadik negyedben sem tudtak gólt szerezni, ellenben a hazaiakkal, akik négy gólt is, 10-3. A negyedik negyedre kicsit felerősödött a Szeged na nem a gólok tekintetében, de egyet sikerült lőni a Vasasnak, viszont a védekezés nagyot javult, amit az ellenfél is megérzékelt, hiszen az utolsó negyedben a hazaiak nem tudtak gólt szerezni, így az utolsó negyedet a szegediek nyerték egy góllal, ami a szépítésre volt, elég a fővárosi csapattal szemben, 10-4-re győzött a Vasas, a Szeged ellen.

UVSE Hunguest H.- Metalcom Szentes 13-7

UVSE: BISZTRITSÁNYI – EKLER ZS. 4, BENCZ 3, Belényesi, Szentesi, KORBÁCS 4, Vámosi 2. Csere: Korom (kapus), Turcsányi, Lehoczky, Szirmai, Hegedűs Cs., Barics, Szécsi M. Edző: Vincze Balázs
SZENTES: Meixner – PELLEI K. 4, Pellei F., Kókai T., HEGEDŰS B. 2, Garancsy, Mátyók. Csere: Lajkó, Bozó, Hornyák O. 1, Somogyi B., Kürti-Szabó. Edző: Pellei Csaba
Gól – emberelőnyből: 9/6, ill. 6/1
Gól – ötméteresből: 4/3, ill. 1/1
Kipontozódott: Lehoczky (29. p.)