Szeged, Szent Gellért Fórum,2050 néző V.: Szőts Gergely

Szeged: Molnár -Farkas T(K), Ódor M., Danilo P., Temesvári A., Horváth K., Kővári R., Simon Á.(C), Kovács M., Kóródi N., Gréczi M., Haruna

DVTK:Póser D.(K), Szatmári Cs., Bárdos B., Zsolnai R., Kocsis D., Molnár G., Szűcs K., Polgár K., Könyves N., Szeles T.

Vezetőedző: Kondás Elemér

A mérkőzés előtt, tekintsünk, vissza a két csapat múltjára.

HOPPÁ!

-A két csapat, vagyis, a  Szeged -Csanád G.A. , és a DVTK még soha  nem mérkőzött, meg egymással. A DVTK, viszont klubtörténete során, több szegedi csapattal is játszott már. Ha kíváncsi vagy, hogy a SZEOL-Délép SE és a többi szegedi csapat, milyen eredményt játszottak a Diósgyőr ellen, nézd meg. Link itt: Szeged mérkőzései a Diósgyőr ellen

Mérkőzés előtt a DVTK  játékosai melegítenek a mérkőzés előtt.

A két csapat bevonulása.

A mérkőzés előtt Nagy Péter súlyemelő olimpikon végezte el a kezdőrúgást. Peti az idei tokiói nyári olimpián 7. helyen végzett!

Fotó/Szokodi László

Szép volt, Nagy Peti!

A Szeged az első pillanattól kezdve  saját játékát próbálta ráerőltetni a vendég DVTK csapatára . A kispadról Dragan Vukmir vezetőedző folyamatosan  adta az instrukciókat csapatának.

GÓÓÓL!

Az első félidőben két szegedi gól született, az elsőt, a 23′ percben, Kővári szerezte,  majd két percre rá Horváth is betalált, 2-0.

Jó látni, hogy a csapat mellett, egy 400-500 fős keménymag is szurkol.

Elkezdődött a második félidő!

Kondás Elemér csapata a félidőben biztos kapott egy kisebb fejmosást, mert a második félidőre egy pörgősebb DVTK  szalad ki a pályára. A második félidő kiegyenlített játékot hozott és a 56′ percben, Szatmári révén megszerezte a Szeged-Csanád G.A.  ellenen története első gólját, 2-1.

A végére akadt izgalom, mind a két oldalon több gólhelyzet is kialakult, de Kondás Elemér csapata csak szépíteni nem. Hazai pályán győzte le a Szeged a DVSC csapatát 2-1-re.