FRANCIA LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG LIGUE 1., 24., FORDULÓ

A Bayern elleni 1-0-ra elvesztett BL-nyolcaddöntő első mérkőzés után a PSG gólzáporos mérkőzésen 4-3-ra győzte le a Lille csapatát. A francia bajnokság 24., fordulójában a PSG – Lille összecsapáson az első félidőben három gól született, ebből két hazai egy Neymar és egy Mbappé, 2-1. Az első félidő után viszont két vendég gól, ebből egy büntetőből.
Ez után jött a PSG roham és a lefújás előtt Mbappé találatával kiegyenlített a hazai csapat, majd L.Messi a hosszabbításban beállította a 4- 3-as végeredményt.
Neymar megsérült akit hordágyon vittek le.

Cikk/ Szokodi László

PSG – Lille 4-3 (2 – 1 )

Párizs , Parc des Princes Stadion, V.: Willy DELAJOD

Gólszerző: 11′,87′ K.Mbappé, 17′, Neymar, 90+5′, L.Messi, ill., 24′, B.Diakité, 58′, 11-esből, J.David, 69′, J.Bamba

PSG: G. Donnarumma (GK), T.Pembele, S.Ramos, P.Kimpembe, Nuno Mendes, Vitinha, M.Verratti , Fabián R., Neymar, L.Messi, K.Mbappé

Vezetőedző: C. Galtier

Lille: L.Chevalier (GK), B.Diakité, J.Fonte, T.Djaló, T.Weah, A.Gomes, B.André, J.Bamba, R.Cabella, J.David,

Vezetőedző: P.Fonseca