-Megküzdött a Budafok és a Szeged a két gólért és az egy-egy pontért!

Budafoki MTE – Szeged-Cs.G.A.    1-1 (1 – 1)

Budafoki Sporttelep, 400 néző, V.: Sípos T.

Gólszerzők: Kovács 32′, ill.: Temesvári 24′

Budafoki MTE:Bese B., Nándori B., Micsinai M., Szalai D., Zuigéber Á.,Jagodics M., Kotula M., Fótyik D., László D., Szabó M.

Szeged: Molnár- Farkas , Ódor, Tóth G., Temesvári, Mohl , Gréczi, Kovács M., Simon, Dobronoky, Gajdos, Kóródi

Vezetőedző: Dragan Vukmir

ÉLŐ:     Vidám hangulatban telt a szegedi bemelegítés a budafoki pályán.

Fotó/Szokodi L.

1′ – A találkozót a fehér-kék szerelésben játszó Szeged kezdte.

2′ – Szegedi szöglet Gréczi beíveli a labdát a saroknál érkező Tóth oldalhálóba küldte a labdát.

9′ -Simon buktatta Lászlót.

14′ – Mohl beívelt labdájára Kóródi ugrott az ötösnél, de nem érte el a labdát.

A hőség ellenére nem lehet azt mondani, hogy nem küzdene a két csapat, de leginkább a középpályán mozog a labda.

17′  – Kovács egy budafoki szabadrúgás

24′ GÓÓL! Vezet a vendég Szeged-Csanád G.A.!! Gréczi balról beívelt labdáját Temesvári fejjel a kapuba fejelte a labdát, 0-1.

Temesvári gólöröme!

31.’    Kovács 11-esből egyenlített, 1-1.  A szegediek kapusa Molnár- Farkas  pont az ellenkező irányba várta a labdát, így esélye sem volt, hárítani Kovács büntetőjét.

Nem sokáig örülhetett a vendég Tisza-parti együttes a vezetésnek, egy vitatható 11-esből a hazai csapat kiegyenlített.

45+1′ -A játékvezető egy percet hosszabbított, majd ennek letelte után lefújta az első félidőt. A játékosok az öltözőbe mentek frissíteni taktikákat megbeszélni a szurkolók egy hideg sör, és üdítő mellett hűsöltek a forróságban!

Elkezdődött a második félidő a Budafok kettős cserét hajtott végre.

46′ Budafoki csere: Jagodics helyére – Horgosi, Szabó helyére-  Papp Marcell érkezett.

53′ Szegedi csere: Mohl lesétál, érkezik Bitó Martin.

54′ A játékvezető műesésért sárga lapot ajándékozott Zuigébernek, „műesésért”! Lehet a szünetben a játékvezető számára is elkelt volna egy kis hűsítő….!

63′ Budafoki kettős csere: Micsinai és László lesétált, helyükre Soltész és Ihrig-Farkas érkezett.

67′ Zuigéber egy szuper passzt engedett el Papphoz aki  éppen a tizenhatoson kívülről lőtt , de Molnár- Farkas vetődve hárította a lövést.

69′ -Szegedi kettős csere: Gréczi és Kóródi le érkezik helyükre, Kővári és Haruna.

75′ A szegediek játékosa, Tóth Gábor sárga lapban részesült .

80′ –Szegedi csere: Gajdos és Dobornaky helyére, Farkas és Lestyán érkezett.

87′ -Ihrig-Farkas  nagy helyzete  maradt ki. Ziccer helyzetet alakított ki kb 10 méterről lőtt ami a szegedi védőn megpattanva a kapufán csattant. Hoppá!

90’+3 A hosszabbításban egy szegedi kapufa is remeget, de abból sem lett gól így maradt az első félidőben lőtt két gól, amin a csapatok megegyeztek, amiért egy-egy pont járt.

Köszönöm, hogy velem voltatok ÉLŐBEN, szép estét!