A Naturtex-Szedeák utolsó hazai mérkőzése a szurkolók körében nagyon pozitív visszhangot váltott ki, még akkor is, ha kikapott a csapat. A bajnokságban jelenleg az utolsó harmadban foglal helyet, a csapat. Sok viszontagságon ment át az elmúlt hónapokban a csapat tavaly év végén edzőváltás, majd érkező, távozó játékosok. Volt olyan játékos, akit a szurkolók nem is ismerhettek meg olyan gyorsan távozott. De térjünk vissza az utolsó hazai mérkőzésre, amit a Körmend ellen játszott a Szedeák. Új játékosként lépett pályára a hazai csapat mezében, Kovács Ádám, ő 9, KRAPIC 18/9, CURRY 24/15, ASBURRY 16, kosárral járultak hozzá a végén 79 ponthoz. Négyük kifinomult játéka egész mérkőzést látva meghatározó volt. Hiszen a szezon első olyan mérkőzését láthatott a publikum, amikor mi vezettünk az elején és játékunk kis  túlzással NBA- ba illő szintű volt, egy olyan csapat ellen, aki a tabella első három helyezettje között foglal helyet. A befejezés az javításra szorul, hiszen az utolsó negyed végén megtorpantunk és vártuk a csodát lehetne ez a legjobb megfelelője annak, hogy az utolsó percekben nem volt koncentráció és ebből a Körmend jobban jött ki és két kosárral, 83 – 79 – re legyőzött bennünket. Ami viszont mint minden hazai mérkőzésen megszokott, ha nyer a csapat, ha veszít, megtapsolják a játékosokat. Szegeden a Naturtex-Szedeák egy nagycsaládot alkot.

A TÁMOGATÓ SZURKOLÓ VÉLEMÉNYE:

„A fiam kezdett el kosárlabdázni és így ismerkedtem meg, a szegedi kosaras egyesület vezetőivel. A szegedi kosárlabdázásnak nagy múltja van és , egy nagy családdá alakult az évek alatt. Vágyakozhatunk, hogy top helyen legyünk, de ahhoz most pillanatnyilag nem áll rendelkezésre olyan játékos állomány akik ezt tudják biztosítani. Ehhez nagyobb anyagi támogatók kellenének, amit a későbbiekben, el tudok képzelni, de  most jelenleg a csapategység és annak stabilizálása a legfontosabb, Az elmúlt év végén volt edzőváltás Szrecsko Szekulovics érkezett, aki felrázta a csapatot és ha még a győzelem hiányzik is látszik, hogy harcosabb és küzdő szellemben erősödött a csapat. Támogatóként a csapatépítő tréningen is segítem a csapatot, vagy ha vége van a mérkőzésnek ,akkor nem fut haza minden játékos, hanem  összejövünk és családias hangulat keretében beszéljük meg a mérkőzés részleteit. A mérkőzés hevében csak a csapatom győzelme lebeg, ezért később hideg fejjel is visszanézem a mérkőzést. A csapattal a nézők kedvébe is szoktunk járni, volt hogy forró csokival kedveskedtünk a szurkolóknak, ami egy jó ötlet volt, ez lehet a későbbiekben is biztosítani fogom a csapat és a szurkolók részére. A csapat, most nincs az elsők között, de úgy gondolom ha a Körmend ellen ilyen jól helyt tudott állni, akkor a következő mérkőzések hozhatnak győzelmet és előrébb tudunk végezni a bajnokságban.- mondta”,: Csanda Attila, a Naturtex-Szedeák támogatója