FÉRFI VÍZILABDA OB I., 2.FORDULÓ:

-Magabiztos győzelemmel kezdte az OSC a bajnokságot!

A férfi vízilabda OB I., második szombati fordulójában ,  az OSC és a Szentes csapata csapott össze. Mind a két csapat halasztott mérkőzést, az első fordulóban, így ez az összecsapás volt, mind a két csapat számára az első bajnoki mérkőzés. Az OSC  magabiztosan kezdte a találkozót, amire a Szentes nem tudott válaszolni és már az első negyedet négy gólos előnnyel zárta a házigazda. A második negyedben is folytatódott az OSC fölény és a félidő végére már 13-7-re elhúzott Varga Dániel csapata.A harmadik negyed hozott szorosabb küzdelmet itt Pellei Csaba a Szentes edzője kérte játékosait, hogy tartsák be azokat a figurákat, amiket begyakoroltak. A harmadik negyed hozott egy szoros 4-4-es döntetlent, de az utolsó negyedben ismét az OSC dominált és hat gólt tudott a vendégek kapujába dobni, amire a Szentes csak két góllal tudott válaszolni. A végeredmény fölényes OSC győzelem a Szentes ellen, 23-13.

OSC ÚJBUDA –METALCOM SZENTES  2313 (7–3, 6–4, 4–4, 6–2)
Nyéki uszoda, 150 néző. V: Bereczki, Tordai
OSC: Lévai – Bundschuh, SALAMON F. 4, Csacsovszky E. 2, Hárai, BURIÁN 4, MANHERCZ K. 6. Csere: Aranyi M., Várnai, Veress, Tóth M. 2, VIGVÁRI VINCE 4, Sziládi 1.

Edző: Varga Dániel
SZENTES: Kovács K. – Pellei K. 2, Kókai T. 1, Garancsy 2, Kátai-Benedek 1, Chilkó, Lajkó 2. Csere: Pászti (kapus), Mátyók, Bozó 2, HEGEDŰS B. 3, Hornyák, Kürti-Szabó, Takács J.

Edző: Pellei Csaba
Gól – emberelőnyből: 12/9, ill. 9/5
Gól – kettős emberelőnyből: –, ill. 1/1
Gól – ötméteresből: 1/1, ill. –
Kipontozódott: Várnai (31. p.)

Sajtótájékoztató:

Pellei Csaba, Varga Dániel, Garancsy András és Aranyi Máté a meccs utáni sajtótájékoztatón: