NÉMET LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG, BUNDESLIGA, 4., FORDULÓ

A válogatott szünet után a német bajnokság, Bundesliga 4., fordulójában, a bajnokság első helyén álló, Leverkusen  , és a  második helyezett, Bayern München csapata csap össze az Allianz Arénában.

GÓÓÓL!

7′ perc: – Egy jobb oldali   Bayern szögletet Sané  végez el. A beívelt labdára  H.Kane  érkezik, aki közelről fejjel a kapuba fejeli a labdát, 1-0.

GÓÓÓL!

24‘ perc: – Atya ég! Grimaldo egy szabadrúgásból szerez gólt. Leverkusen a Bayern kapujával szemben kap szabadrúgást, kb.: húsz méterre, amit Álex Grimaldo végez el , aki olyat belebasz a labdába, hogy Ulreich hiába repül, a labda a bal felsőben található „pók-család” érintésével landol a hálóban , 1-1.

A Leverkusen a pontszerzéssel , továbbra is vezeti a bajnokságot, a Bayern a második helyen áll.

Cikk/ Szokodi L.

Bayern München –  Leverkusen  2 – 2 (1 – 1)

Gólszerző: 7′, H.Kane, 86′, L. Goretzka, ill., 24′, Álex Grimaldo, 90+4′, E. Palacios ( 11-esből)

Bayern München: S.Ulreich, K.Laimer, D.Upamecano, Kim Min-Jae, A.Davies, J.Kimmich, L.Goretzka, S.Gnabry, T. Müller, L.Sané, H.Kane

Vezetőedző: T.Tuchel

Leverkusen: L.Hradecky (GK), K.Odilon, J. Tah, E. Tapsoba, Álex Grimaldo, G. Xhaka, R. Andrich, J. Frimpong, J. Hofmann, F. Wirtz, V. Boniface

Vezetőedző: X. Alonso

A Bayern München meccseire jegyek ezen a linken érhető el.