-Kiss Tamás gólt rúgott, majd értékelte a mérkőzést.

MOL MAGYAR KUPA 8. FORDULÓ

• A legjobb tizenhat csapat közé bekerült a Puskás Akadémia csapata, miután 3-0-ra legyőzte a hazai pályán játszó Hódmezővásárhelyi FC csapatát. A mérkőzés második felére az égiek is megkímélték a csapatokat és ha nem is verőfényes napsütésben játszotta le a két csapat a maradék húsz percet, legalább nem esett az eső. A többi találkozót illetően havazás, sártenger fogadta a csapatokat és volt, olyan mérkőzés, ahol a játékvezető nem találta a tizenegyes pontot. Kiss Tamás a Puskás Akadémia játékosa értékelésében, elmondta a csapat hozta a kötelezőt, és már a hétvégi Paks elleni bajnokira kell koncentrálni.

CIKK/SZAMY

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC–PUSKÁS AKADÉMIA 0–3 (0–1)

Hódmezővásárhely, zárt kapuk mögött. Vezette: Szilágyi Sándor (Horváth Róbert, Kis Zoltán)
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY:
 Kandó Zs. – Tóth J., Gyürki, Huszár, Zahorán – Katona Gy. – Molnár Á. (Győrfi, 60.), Forró (Bartyik, 87.), Oravecz (Gyüre, 60.), Mezei (Orosz M., 73.) – Bata (Rostás R., 87.)

Vezetőedző: Kandó Róbert

PUSKÁS AKADÉMIA: Tóth B. – Szolnoki, Meissner, Hadzsiev, Deutsch L. – Plsek (Urblík, a szünetben), Van Nieff, Corbu (Spandler, a szünetben) – Weslen Júnior (Kiss T., a szünetben), Mance (Nagy Zs., 68.), Komáromi (Slagveer, a szünetben).

Vezetőedző: Hornyák Zsolt

Gólszerző: Plsek (11-esből, 0–1) a 13., Kiss T. (0–2) a 47., Nagy Zs. (0–3) a 84. percben
Kiállítva: Hadzsiev (35. percben)

A mérkőzés után, Kiss Tamás a Puskás Akadémia játékosa, így értékelte a találkozót.: