ANGOL LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG, PREMIER LEAGUE 11., FORDULÓ

• Az angol Premier League 11., fordulójában a Manchester City otthonába látogatott a magyar válogatott Kerkez Milossal felálló Bournemouth csapata. A mérkőzés első góljára fél órát kellett várni, amit a hazaiak szereztek J.Dokaku révén , 1-0. Ezt követően a szünetig két gólt még bevart az esélyesebb City csapata, így 3-0-ás előnnyel mentek pihenőre a csapatok.

♦A második félidőben is a hazaiak domináltak és ebben a félidőben is három gólt szereztek, sőt Bernardo Silva  ismét eredményes volt. A vendégek L.Sinisterra révén szépíteni tudtak a fél tucat bekapott gólon, így a végeredmény , 6-1.

Manchester City  – Bournemouth 6 – 1 ( 3 – 0 )

Gólszerző: 30′, J.Doku, 33′, 83′, B.Silva, 37′, M.Akanji, 64′, P.Foden , 88′, N.Aké , ill., 74′, L.Sinisterra

Manchester City: Ederson (GK), M.Akanji, J.Stones, N.Aké, K.Walker, Rodri, M.Kovacic, J.Doku, J.Álvarez, B.Silva, E.Haaland

Vezetőedző: Guardiola

Bournemouth: A.Radu, M.Aarons, C.Mepham, I.Zabarnyi, L.Kelly, K.Milos, M.Tavernier, P.Billing, A.Scott, R.Christie, D.Solanke

Vezetőedző: A.Iraola S.