-Fordulatos mérkőzésen egy góllal győzött Szegeden a Szentlőrinc.

Szeged-Cs. G.A.  – Szentlőrinc   0-1 ( 0-1)

Szent Gellért Fórum, 550 néző, V: Takács T.

Szeged: Molnár-Farkas T., Ódor M., Tóth G., Germán T.(C), Gajdos Zs., Temesvári A., Dobos Á., Horváth K., Mohl D., Simon Á.,Kovács M.,

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Szentlőrinc: Prokop, Tamás L., S. Sinanovic , Harsányi I., Grumic M., Keresztes B., Havas A., Biben B., Németh M., Kovács M., Erdélyi B.,

Vezetőedző: Sluka Marián

Az első félidő utolsó negyedórája vált izgalmassá, amikor is a vendég Szentlőrinc csapata egyre többször tudott helyzetet kialakítani a szegediek térfelén. A hazai szegedi csapat visszaállt védekezni és ez bár lehet jónak tűnt. De a  volt, szegedi játékos Miroslav Grumic 42. percben megszerezte csapatának a vezető találatát, 0-1. Vezet a vendég Szentlőrinc csapata.

45′ -Kettős csere a szegedi csapatnál , Dobos helyére , Gréczi M., Germán helyére ,HARUNA érkezett.

60′ – A mérkőzés első sárga lapját az ellenfél 99-es számú játékosa Erdélyi Botond kapta.

62′ -Az ellenfél is kettős cserét hajt végre Harsányi helyére, Török érkezik, Kovács Máté helyére, Kiss-Szemán Péter érkezik .

Ódor Máté helyére, Kóródi N., Horváth K.helyére, Lestyán L., érkezett.

74′ -A játékvezető két sárga lapot is kiosztott. Mind a kettőt a vendégeknek Tamás L, és a gólszerző Grumic is besárgult.

77′ -A vendégek is kettős cserét hajtottak végre, Grumic helyére, Mervó B. érkezik, a másik csere, Sinan S., helyére, Bányai P. érkezett.

80′ -Szegedi sárga,  a szegediek másod edzője ,Bekim Kapic kapta.

89′ – Szegedi csere, Mohl Dávid helyére, Kővári érkezik.

90′ Vendégek csere, Biben B. lemegy helyére, Nagy Zsombor érkezik.

90+4′  Ennyit hosszabbít a játékvezető , a vendégek vezetőedzője, Sluka Marián is besárgul.