– OTP BANK LIGA 7. FORDULÓ ELŐZETES.

Az OTP BANK LIGA 6. fordulójában két találkozóra látogatt ki, az Academy Media,  az MTK Budapest otthonában fogadta a Budafok MTE csapatát, és 2-1 vereséget szenvedett az MTK, a másik mérkőzést vasárnap játszották Fehérváron, az  Újpest Fc csapata érkezett a MOL Videoton FC-hez. Az első félidőben nem született gól a találkozón, a második félidőre pályára lépő Videoton nem kegyelmezett a vendég újpesti csapatnak és meg sem állt öt gólig, amire a vendégek a hosszabbításban tudtak egy góllal szépíteni a mérkőzés eredményén. A héten ha minden a terv szerint alakul két szombati találkozóról képes beszámolóval érkezünk, és a bajnokság összes mérkőzésének eredményéről tudósítunk.