-Kozák Danuta könnyedén nyerte a pénteki döntőt

 

 

„Csak magamra figyeltem az egész verseny alatt. “-Kozák Danuta

 

 

Az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta a tegnapi női K1 500 méteres döntőjében nem adott  sok esélyt, a többi klasszis induló  vetélytársának. Fölényesen nyerte a döntőt, a második helyezett Csipes Tamara  is örülhetett, hiszen a 2. hellyel már elméletileg  a két versenyző bebiztosította, hogy  ők ketten képviselhetik hazánkat, a tokiói olimpián, ebben a számban.

VÉGEREDMÉNY NŐI K1 500 MÉTER:

  1. KOZÁK DANUTA       (FERENCVÁROSI TORNA CLUB)
  2. CSIPES TAMARA      (BUDAPEST HONVÉD SE)
  3. BODONYI DÓRA       (SZOLNOKI KAJAK-KENU CLUB)
  4. KÁRÁSZ ANNA           (MVM SZEGEDI VÍZISPORT SE)
  5. LUCZ DÓRA                 (ÚJPESTI TORNA EGYLET)
  6. GAZSÓ ALIDA DÓRA (KÖZPONTI SPORT-ÉS IFJÚSÁGI SE)
  7. MEDVECZKY ERIKA  (BUDAPEST HONVÉD SE)

“Azt hiszem, mindent megtettem, amit szerettem volna!”- Kárász Anna

Fotó/Szokodi L.

A szegedi színekben induló Kárász Anna ( MVM Szegedi Vízisport SE), sportolója, öt századdal maradt le a dobogóról.

Kárász Annával, még a női K1 200 méteres számban is találkozunk , majd vasárnap.

Férfiaknál a C2 1000 méteres döntőjét, a  Hajdú Jonatán- Fekete Ádám kettős nyerte,  és  ezzel a győzelemmel kivívták, hogy ők indulhatnak az Európa- bajnokságon.

Fotó/Szokodi L.

VÉGEREDMÉNY FÉRFI C2 1000 MÉTER:

  1. HAJDÚ JONATÁN, FEKETE ÁDÁM    (DKSE DUNAÚJVÁROS)
  2. ZOMBORI DOMINIK, KOCSIS ÁDÁM (MVM SZEGEDI VÍZISPORT SE)
  3. FODOR NICHOLAS, BAKÓ TAMÁS    (MTK KÖZPONTI SPORT-ÉS IFJÚSÁGI SE)
  4. KOLLÁR KRISTÓF, HODOVÁN DÁVID ( ATOMERŐMŰ SE)
  5. BUCSI BENCE, VASS ZOLTÁN (DKSE DUNAÚJVÁROS)
  6. LACZÓ DÁNIEL, KOVÁCS MÁTÉ          (MVM SZEGED VÍZISPORT SE)
  7. KISS BALÁZS, SILHOCZKI ÁDÁM      (DKSE DUNAÚJVÁROS SE)
  8. SIMON SEBESTYÉN, KOCZKÁS DÁVID   (MERKAPT-MEKLER LÁSZLÓ SE)

“Ez már egy sokkal jobb pálya volt, mint amit a tájékoztatón tudtunk menni 1000 méteren, de mi elég maximalisták vagyunk!”- Fekete Ádám

Fotó/Szokodi L.

 

2021.05.28 Péntek Délelőtt
09:30 K1 Női Felnőtt 500 m I. Előfutam 1. A Döntőbe, 2/3. és 2 jobb
4. Kf-ba
09:35 K1 Női Felnőtt 500 m II. Előfutam
09:40 K1 Női Felnőtt 500 m III. Előfutam
09:45 K1 Női Felnőtt 500 m IV. Előfutam
11:15 K1 Női Felnőtt 500 m I. Középfutam 1/3. A döntőbe; 4/9. B
Döntőbe
2021.05.28 Péntek Délután
15:50 K1 Férfi Felnőtt 200 m I. Előfutam 1/3. Kf-ba
15:55 K1 Férfi Felnőtt 200 m II. Előfutam
16:10 K1 Férfi Felnőtt 1000 m I. Előfutam 1/2. Kf-ba
16:20 K1 Férfi Felnőtt 1000 m II. Előfutam
16:30 K1 Férfi Felnőtt 1000 m III. Előfutam
17:18 K1 Női Felnőtt 500 m B Döntő
17:25 K1 Női Felnőtt 500 m A Döntő
17:35 C2 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
17:40 K1 Női Felnőtt 500 m A Döntő Eredményhirdetés
17:45 C2 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő Eredményhirdetés
17:50 K1 Férfi felnőtt 500m I. Előfutam 1/4. + 2 jobb 5. Kf-ba,
17:55 K1 Férfi felnőtt 500m II. Előfutam
18:00 K1 Férfi felnőtt 500m III. Előfutam
18:05 K1 Férfi felnőtt 500m IV. Előfutam
18:40 C1 Férfi felnőtt 500m I. Előfutam 1/3. A Döntőbe,
18:45 C1 Férfi felnőtt 500m II. Előfutam
18:50 C1 Férfi felnőtt 500m III. Előfutam
18:55 K1 Férfi felnőtt 500m I. Középfutam 1/4. + jobb 5. A Döntőbe,
(rosszabb 5. + 6/9 B
Döntőbe)
19:00 K1 Férfi felnőtt 500m II. Középfutam

2021.05.29 Szombat Délelőtt
10:00 C1 Női Felnőtt 200 m I. Előfutam 1/3. A Döntőbe,
10:05 C1 Női Felnőtt 200 m II. Előfutam
IDŐREND

2021.05.29 Szombat Délelőtt
10:10 C1 Női Felnőtt 200 m III. Előfutam
10:20 C2 Férfi felnőtt 500m A Döntő
10:30 C2 Férfi felnőtt 500m A Döntő Eredményhirdetés
10:40 VL2 Parakenu Férfi Felnőtt 200 m A Döntő
10:40 VL3 Parakenu Női Felnőtt 200 m A Döntő
10:45 KL3 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő I.
10:50 KL1 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő I.
10:50 KL2 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő I.
10:55 KL1 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő I.
10:55 KL2 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő I.
10:55 KL3 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő I.

2021.05.29 Szombat Délután
15:00 KL1 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő II.
15:00 KL2 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő II.
15:00 KL3 Parakajak Női Felnőtt 200 m Döntő II.
15:05 K1 Férfi Felnőtt 200 m I. Középfutam 1/3. A döntőbe; 4/6. B
döntőbe
15:10 KL1 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő II.
15:10 KL2 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő II.
15:10 KL3 Parakajak Férfi Felnőtt 200 m Döntő II.
15:25 K1 Férfi Felnőtt 1000 m I. Középfutam 1/3. A döntőbe; 4/6. B
döntőbe
17:00 K1 Férfi Felnőtt 200 m B Döntő
17:05 K1 Férfi Felnőtt 200 m A Döntő
17:15 K2 Női Felnőtt 500 m A Döntő
17:20 K1 Férfi Felnőtt 200 m A Döntő Eredményhirdetés
17:25 K1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
17:30 K2 Női Felnőtt 500 m A Döntő Eredményhirdetés
17:35 C1 Női Felnőtt 200 m A Döntő
17:38 K1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő Eredményhirdetés
17:41 C1 Női Felnőtt 200 m A Döntő Eredményhirdetés
17:45 K1 Férfi Felnőtt 1000 m B Döntő
17:55 C1 Férfi felnőtt 500m A Döntő
18:10 C1 Férfi felnőtt 500m A Döntő Eredményhirdetés

18:15 K1 Férfi felnőtt 500m A Döntő

2021.05.29 Szombat Délután
18:25 K1 Férfi felnőtt 500m A Döntő Eredményhirdetés

2021.05.30 Vasárnap Délelőtt
09:30 K1 Női Felnőtt 200 m I. Előfutam 1. A Döntőbe, 2/4. Kf-ba
09:34 K1 Női Felnőtt 200 m II. Előfutam
09:38 K1 Női Felnőtt 200 m III. Előfutam
10:00 C1 Férfi Felnőtt 1000 m I. Előfutam 1/3. A Döntőbe,
10:07 C1 Férfi Felnőtt 1000 m II. Előfutam
10:14 C1 Férfi Felnőtt 1000 m III. Előfutam
10:21 K2 Férfi Felnőtt 1000 m I. Előfutam 1/4. + jobb 5. A Döntőbe
10:28 K2 Férfi Felnőtt 1000 m II. Előfutam
10:38 K1 Női Felnőtt 200 m I. Középfutam 1/4. A Döntőbe

2021.05.30 Vasárnap Délután
15:05 C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő

15:15 K2 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő
15:20 C1 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő Eredményhirdetés
15:25 K2 Férfi Felnőtt 1000 m A Döntő Eredményhirdetés
15:35 K1 Női Felnőtt 200 m A Döntő
15:40 K1 Női Felnőtt 200 m A Döntő Eredményhirdetés

Hírlevél

Powered by Live Score & Live Score App

Powered by Live Score & Live Score App