-Már csak négy csapat küzd a kupáért, az egyik a MOL Fehérvár csapata.

MOL MAFYAR KUPA 10. FORDULÓ

• Lejátszották a kupasorozat 9. fordulóját, a negyeddöntőket és kialakult melyik négy csapat jutott az elődöntőbe. Kedden az Újpest a Mezőkövesd csapatát csapatát büntetőkkel búcsúztatta. A másik három hely sorsa szerdán dőlt el. A MOL Fehérvár, Budafok mérkőzésről készített beszámolómat itt találjátok link: MOL Fehérvár-Budafok.  A mérkőzés első félidejében a jól védekező vendég csapaton nem talált rést a hazai gárda, pedig akadt nem kevés helyzetük. A második félidőben már fáradtabb Budafoki csapat két gólt is kapott, egy öngól begurult Póser kapujába, és egy Stopira fejes is, de bevallom erről nem a kapus tehetett, nagyon szép fejes gól volt. Így 2-o-ás összesítéssel a fehérvári alakulat lépett másodikként az elődöntőbe. A Kisvárda , ZTE találkozón a hazai csapat már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, sok lehetőséget nem adott a vendég Zalaegerszegnek, akik még mindig foghíjas csapattal tudnak csak pályára lépni. A találkozón hét gól esett ebből a Kisvárda hatot lőtt és csak egyet kapott és 6-1-es összesítéssel gyalogolhatott tovább a legjobb négy közé. Az est utolsó mérkőzése, a DVTK, MTK találkozó , az új edzői páros, Huszti Szabolcs, Toldi Gábor irányításával felálló DVSC csapata a az NB II.-ben vezeti a bajnokságot és eddig jól is szerepelt a csapat a kupasorozatban, de az MTK az most nagy falatnak bizonyult a Loki számára és igaz egy gólt rúgtak, de kettőt kaptak, így 2-1-es összesítéssel az MTK jutott tovább a legjobb négy közé és ki is alakult az elődöntő párosítása.

ELŐDÖNTŐ 2021 04.04:

MTK BUDAPEST – MOL FEHÉRVÁR FC

KISVÁRDA MASTER GOOD – ÚJPEST FC

EDZŐI ÉRTÉKELÉS :

A MOL Fehérvár FC – Budafoki MTE 2-0 találkozó után.

Csizmadia Csaba:

Szalai Tamás

Fotó/Szokodi László

MOL MAGYAR KUPA 9. FORDULÓ

2021 03.09 KEDD:

17:30  ÚJPEST FC – MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1-1 ( Büntetőkkel 5-4-re az ÚJPEST FC jutott tovább)