MOL MAGYAR KUPA 4., FORDULÓ:

A Mol Magyar Kupasorozat 4., fordulójában a Ferencváros 7-0-ra, kiütötte,  a Tököl csapatát. A SZEGEDI VSE csapata is búcsúzott  a kupasorozattól a Cegléd 2-0-ra győzött. Így nagyon reménykedünk, hogy a „Grosics legények” odapirítanak az NB I-es mezőkövesdi labda zsonglőröknek.

Szeged-Cs.G.A. – Mezőkövesd Zsóry FC 1-1

Szent Gellért Fórum,650 néző, V:Antal P., Asszisztensek: Bornemissza N., Belicza Bence P.

Szeged:Takács J.(GK), Ódor M., BitóM., Tóth M., Germán T., Gajdos Zs., Farkas A., Dobos Á., Vári B., Kóródi N., Gréczi M.,

Vezetőedző: Dragan Vukmir

Mezőkövesd: Atal B., Baki Á., Martinez T.H., Calcan A.,DRAZIC S., Jakab V., Pillár R., Martin C., Farkas D., Nagy D., Madarász M.

Vezetőedző: Supka Attila

GólszerzőK: 31′,Tóth Gábor, ill., 14′,Calcan Andreias-Cristian

A mérkőzés alakulása:

A mérkőzés első perceit jobban kezdte a vendég Mezőkövesd csapata és egy villanás alatt a 14′, percben meg is szerezték Calcan Andreias-Cristian révén, 0-1.

Ezután fel ébredt a Szeged csapata is és több ütközés révén megtudták állítani a mezőkövesdi rohamokat.

24′ – Egy kényszerű vendég csere a kapus Antal Botondot kellett lecserélni, helyére, Tordai érkezik.

30′ – Érződik a feszültség a vendégek 55-ös játékosa Nagy Dániel besárgul.

GÓÓÓL!

31′ -Szegedi roham a  mezőkövesdi kapu elé több szegedi játékos is érkezik, de jobb kapufánál jobban helyezkedő Tóth Gábor bepöccinti a labdát az ellenfél hálójába, 1-1.

45+2 -Két percet hosszabbít a játékvezető , majd lefújja az első félidőt.