MERKANTIL BANK LIGA 17., FORDULÓ

A Merkantil Bank Liga 17. fordulójában a Szeged hazai pályán fogadta a Pécs csapatát. Az első félidő rövid összefoglalója.

1′ perc: -A vendég együttes kezdte a találkozót.

3′ perc:- Vendég szöglet a jobb oldalon, Hegedűs végzi el a szögletet, a beívelt labdát Haruna fejeli előre, felszabadít.

4′  perc: Szegedi szöglet a jobb oldalon Gajdos beíveli az ötösre érkező szegedi játékos kapu mellé fejeli a labdát.

6′ perc: – Ismét egy szegedi szöglet és ugyancsak a jobb oldalt, lehet itt Gajdosnak le kellene táboroznia. De ezt most, Horváth Krisztofer végzi el , de hárítanak a pécsiek.

9′ perc: Horváth Krisztofer pont itt előttem ,a média tribun előtt poroszkál, majd, ” buktatják”, de ez csak szerintem, mert a játékvezető semmit nem ítél, így magányosan a fájdalmával fekszik a fájdalmával.

Fotó/Szokodi László

14′ – Tamási lazán egyenesen beletoll a labdába egyet, de az irányt vált és  Helesfay kapuja mellett jócskán elporoszkál.

15′perc – A mérkőzés első sárgáját a vendégek 4-es játékosa, Dávid Zoltán kapja.

17′ – Kövesdi sárga, Gajdos buktatásáért.

GÓÓÓL!

27‘ -Horváth Krisztofer betalál a pécsiek kapujába, 1-0.

33′ – Pécsi támadás és a szegedi gól után pár perccel, Bíró Bence kiegyenlít, 1-1.

42′ – Kővári Róbert a hazaiak játékosa is besárgul.

45′ perc: Katona Levente is kap egy sárga lapot.

48′ – Kóródi Nándi a második félidő elején besárgul.

Reméljük, nem csak a sárga lapokról fog szólni ez a mérkőzés!

Kettős szegedi csere le:-Kóródi N., és Haruna, érkezik, Gréczi Márton, és Germán Tomi.

65′ perc: Ódor Máté is sárga lapot kap,

67′ perc – Vendég csere ,- Marques -Airosa le, érkezik, Tihanyi Olivér.

Közben a szegedi kispad mellett Dragan Vukmir utasításokat oszt.

75′ perc: Gajdos helyére, Dobos Áron érkezik.

78′-84′ Pécsi cserék, Bíró helyére, Szabó érkezik, a másik csere, Hegedűs helyére, Varga érkezik.

Mind a két oldalon egy-egy nagy helyzet amivel mind a két csapat a győzelmet szerezhette volna, meg, de gól nem született ezekből a helyzetekből. A játékvezető 3′, percet hosszabbított, ez idő alatt nem esett gól, így maradt az 1-1-es döntetlen, ami a mérkőzés képét tekintve megérdemelt.

Szeged-Csanád G-A. – PMFC 1-1 (1-1)

Szent Gellért Fórum, V: Derdák M., Asszisztensek: Király K.,Huszár B.

Gólszerző: 27′,Horváth Krisztofer, ill., 33’Bíró Bence

Szeged: Molnár-Farkas T(K), Ódor M., Pejovic , Gajdos Zs., Temesvári A., Horváth K., Kővári R., Simon Á.,(C), Kovács M., Kóródi N., Jammeh HARUNA

Vezetőedző: Dragan Vukmir

PMFC: Hellesfay D.(C)(K), Dávid Z., Katona L., Adamcsek M., Preklet Cs., Bíró B., Hegedűs M., Marques-Airosa P., Svedyuk A., Tölgyesi V., Kövesdi P.,

Vezetőedző: Vas László