FRANCIA LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG LIGUE 2.

A francia labdarúgó-bajnokság , Ligue 2., 28. fordulójában a fővárosi Paris FC csapata hazai pályán fogadta a Bastia csapatát. A mérkőzés első félidőjében, mind a két csapatnak akadtak helyzetei, de azokból, gól nem született. A második félidő első legnagyobb helyzete a hazai csapatnak, adódott, de a labda inkább, a kapufát választotta….:), így a hazaiak nem tudták megszerezni a vezetést. Ellenben a vendégek, a 65., percben , Magri Frank révén megszerezték a vezetést, 0-1.

Paris FC – Bastia 0 – 1 (0-0)

Párizs Charléty Stadion, V.: M.Kherradji Abdelatif

Gólszerző: 66′, Magri Frank

Paris FC: -Demarconnay V.(GK), Macon Y., Boutaib K., Iglesias Abreu J., Kebbal I., Mandouki C., Lefort J., Kante O., Lopez J., Bernauer M., Chergui S.,

Vezetőedző: Thierry Laurey

Bastia: – Guidi D.(GK), Santelli B., Magri F., Ducrocq T., Bohnert F., Kaiboue K., Van Den Kerkhof K., Palun L., Ndiaye A., Placide J., Djoco K.

Vezetőedző: Brouard Regis

Fotó:Szokodi László