9
-6
1

UEFA NEMZETEK LIGÁJA A/4 – CSOP., 4., FORDULÓ

A magyar válogatott a NL-csoportkör 4., fordulójában idegenben Bosznia-Hercegovina válogatottja ellen lép pályára, a Bilino Polje Stadionban. A mérkőzés képét tekintve egy lelkes bosnyák válogatott lépett pályára a mieink ellen , vélhetőleg azt gondolva, hogy megismételhetik az első budapesti találkozón elért eredményt, mármint a pontszerzést. Ez  a félidő első harminc percében így is látszott, hogy a hazai pálya előnyét élvező csapatnál volt többet a labda , és több támadás során is tudtak helyzetbe kerülni, de a labda vagy a kapu mellett távozott, vagy Dibusz védett. A 38′, percben egy pazar Nagy Zsolt átadást követően Szoboszlai a kapus mellett betalált a bosnyákok kapujába, 0-1. Az első félidő magyar előnnyel zárult . A második félidő elején Omerovis , Nagyot meglöki a tizenhatoson belül , az angol játékvezető büntetőt ítél.

Fotó/ MLSZ

A büntetőt Szoboszlai értékesíti, 0-2. A találkozón több gól nem esett, a mieink a hollandok elleni pontszerzést követően, idegenben a bosnyákok ellen értékes három ponttal zárták a NL-csoportkör negyedik fordulóját. A csoport másik találkozóján a németek hazai pályán 1-0-ra verték meg a hollandokat. A NL következő fordulójában 11.16-án idegenben a hollandok ellen lépnek pályára a mieink , majd három napra rá hazai pályán fogadjuk a németeket.

Cikk/ Szokodi László

@szokodiacademy

UEFA NEMZETEK LIGÁJA A/3-CSOP., 4., FORDULÓ -Bárhol is játszon a 🇭🇺magyar ⚽️válogatott a világban , mi veletek vagyunk ! Fontos mérkőzés előtt áll a magyar válogatott. ▫️A NL-csoportkör 4., fordulójában ma idegenben Bosznia – Hercegovina ellen lépnek pályára Szoboszlaiék. ▫️Egy idegenbeli győzelemmel a mieink bizonyára bebiztosítanák magukat, hogy bent maradjanak az A-Ligában . Szerinted hány gólt szerez a magyar válogatott a bosnyákok ellen. Hasonló tartalmakért kövess be! 🎥: Szokodi Academy Media Magyarország 🇭🇺 – Bosznia – Hercegovina 🇧🇦 🏟️Zenica, Bilino Polje Stadion, V.: Anthony Taylor ⏰ 10.14 20:45 Fotó/ Szokodi László Szokodi Academy Media Cikk/ Szokodi László www.szokodiacademy.hu 🇭🇺 @TikTok @TikTok for Business @UEFA @MLSZ #foryou #foryoupage #szokodiacademymedia #hungary🇭🇺 #mlsz #hungary🇭🇺 #magyarfoci #labdarúgás #labdarúgás #magyarlabdarúgás #focihirek #uefanationsleague #footballtiktok #magyarokkülföldön #mi