MERKANTIL BANK LIGA, 33., FORDULÓ

Üdv, minden kedves, labdarúgó szurkolónak!

Köszönöm a figyelmeteket !

Szeged-Cs.G.A. – PMFC 1-0

90+4 perc: – Négy percet hosszabbít a játékvezető. Egy Major lövés még hangos szegedi sikolyt aratott, de gól nem született, így Gajdos góljával győzte le hazai pályán a PMFC csapatát.

89’perc: Kettős szegedi csere: Prosser helyére, Papp Á., Gajdos Zsolt helyére, Rácz Balázs érkezett.

86′ perc: Rácz László sárga.

84′ perc: Kettős vendégcsere: Majnovics helyére, Mayer, Terbe B., helyére , Major Sámuel érkezett.

78′, perc: Kundrák Norbert besárgult.

77′ perc: Kettős vendég csere: Gera helyére, Kövesdi, Kocsis helyére, Kártik B., érkezett.

73′ perc: Csere: -Szakály Dénes érkezik, Szatmári L., távozik.

72′ perc: -Terbe Botond,(PMFC),  Kundrák N. , elleni szabálytalanságáért kapott sárgát.

69′ perc: –Tóth Bence (Szeged), is kapott egy darab sárgalapot

64′ perc: Bíró Bence, ( Szeged),  is besárgult.

60′ perc: Cserél a Szeged le jön, Géresi K., helyére, Kundrák N., érkezik.

58′ perc: Vendég helyzet a szegedi kapu előtt. Terbe beadását, Gera lőtte kapura, de az centikkel a kapu mellett a palánkon csattant.

52′ perc: Gajdos Zsolt egy ötméteresről eltalált lövése landolt a vendégek kapujában, 1-0.

GÓÓÓL!

Nagyszámú hangos szurkolótáborral érkezett a PMFC!

46′ perc: – Elkezdődött a második félidő. A szünetben Harsányi helyére, Takács Zsolt érkezett.

45+2 perc:  – Két szegedi jóízű lövés, de ezekből nem lett gól, így gól nélküli döntetlennel zárult az első félidő.

2′ percet hosszabbított Hanyecz játékvezető.

45′ perc: –Géresi is bemutatott egy lövést,  ami a vendégek kapufáján, csattant.

41′ perc: – Az első percek utáni roham, „lekókadt” az első félidő utolsó perceire.

@szokodiacademy

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – PMFC NB II. A pécsiek mérkőzés előtti bemelegítése. #foryou #foryoupage #szokodiacademymedia #magyartiktok #csakegyutt #mlsztv #magyarfoci #hungary?? #merkantilbankliga #szeged #labdarúgás

♬ original sound – thisdirectori

Szép lövés volt, Dani!

39′ perc: -Prosser Dani a vendégek tizenhatos sarkánál, eleresztett egy szegedi „bomba lövést”, de a vendégek kapusa a bal alsó sarokba tartó labdát megfogta a gólvonal előtt!

24′ perc: A vendégek 10-es játékosa Harsányit (PMFC), is sárgalappal jutalmazta a játékvezető, szabálytalan megmozdulásáért.

19′ perc: Farkas Aurél (Szeged), a hazaiak játékosa besárgult.

14’perc: Farka Aurél a bal szélen megszökött, a a vendégek tizenhatos vonalánál beívelte a labdát, de csapattárs nem érkezett, így a vendégek hátvédje kirúgta a labdát.

1’perc: A Szeged szokásos kék-fekete mezben a vendégek, tiszta pirosban. A hazai csapat kezdte a találkozót.

A Szeged- PMFC ÉLŐ-ben!

A hazai  NB II.-es labdarúgó-bajnokság 33., fordulójában, a Szeged ( 5.), a 6., helyen álló PMFC csapatát fogadja a Szent Gellért Fórumban.

Alekszandar Sztevanovics, a Szeged-Csanád GA vezetőedzője így vélekedett a PMFC meccs előtt:

– „A legutóbbi szégyenletes mérkőzés és vereség után nagyon fontos, hogy megpróbáljuk a legjobb arcunkat mutatni. Be kell bizonyítanunk magunknak, hogy megérdemelten tartozunk a tabella elejéhez! Vasárnap egy nagyon erős ellenféllel játszunk, a Pécs fegyelmezett csapat, amely kontrákból kimondottan veszélyes. Helyzetünket tovább nehezíti, hogy több kulcsjátékosunkra sem számíthatunk. Ha sikeresek akarunk lenni, nagyon fegyelmezetten, agresszíven és kompaktan kell futballoznunk, a támadó szekcióban pedig teljes önbizalommal kell játszanunk, különben nagyon nehéz helyzetben leszünk. Továbbra is hiszek a játékosokban, számos alkalommal bizonyították rátermettségüket. Egy rossz meccs nem fogja megváltoztatni a véleményem velük kapcsolatban, ugyanakkor a megfelelő hozzáállás nélkül nem lehet győzelemről beszélni.”, nyilatkozta a szakember

Weitner Ádám, a Pécsi MFC vezetőedzője: – Masszív, jól szervezett és bátor futballt játszó csapat a Szeged, amely nem véletlenül szerepel folyamatosan az élmezőnyben. Az utóbbi fordulókban ugyan nekik sem volt részük sikerélményekben, a mostani találkozó azonban megint egy másfajta összecsapás lesz. A Tisza-partiak hazai közönségük előtt bárkire képesek veszélyt jelenteni, ám szeretnénk ismét visszatérni a győzelem útjára, ami nagy lökést adhat a bajnokság hajrájához. Ehhez viszont fegyelmezetten és főleg győztes mentalistásban kell játszanunk, úgy, hogy a kapu előtt adódó lehetőségeinket értékesítsük, gólok nélkül ugyanis nem lehet meccset nyerni., nyilatkozta a szakember.

Forrás: Szeged-Csanád G.A.