Új Hidegkúti Nándor Stadion, zárt kapus mérkőzés, v.: Solymosi P.

Tujvel, Mezghrani, Gazdag, Hidi, Ugrai, Lovric, Kesztyűs- Aliji, Baráth, Bocskay, Nagy G.-Kocsis, László D., Vezetőedző: Bódog Tamás

Dibusz, Lovrencsics, Blazic, Kovacevic, Heister, Haratin, Somália, Uzuni, Tokmac, Isael, Boli, Vezetőedző: Sergei Rebrov

Gól: 27.percben, Heister

Élő közvetítés:

ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

1. perc: A zöld-fehérben pályára lépő Ferencváros végezte el a kezdőrúgást..

4. perc Ferencváros szabadrúgás Tujvel véd, majd Honvéd ellentámadás, Dibusz kijön a kapuból, de minek. Szerencsére, Blazic a helyén és a kispesti játékost leszereli, szöglet.

15. perc: A két térfélen, a középpályán történik folyamatos játék, de helyzet nem alakul ki. Ide-oda tologatják a labdát a játékosok egy kis ütközés előfordul, de helyzet nem.

22.perc: A jobb oldali ferencvárosi szögleletet Isael végzi el, a beívelt labda ferencvárosi les miatt, Honvéd szabadrúgás kifele.

27. perc 7. ferencvárosi szöglet, amit bal oldalt Uzumi végez el.  Heistlerhez pattan a labda, aki 17 méterről úgy eltalálja, hogy Tujvel hiába repül a labda felé, a labda száguldva érkezik a jobb felső sarokba.

27. perc: GÓÓL! 1-0-ra vezet a Ferencváros.

45. perc: Elérkezett az utolsó perc és a ferencvárosi hátvédsor egymásnak passzolgat, majd Blazic előreívelt labdája közben, Solymosi játékvezető lefújta az első félidőt.

Pihenő Heistler bomba góljával vezet a Ferencváros az első félidőben.

46.perc: Honvéd csere, Nagy helyére, Kocsis,Kesztyűs helyére, Aliji lépett a pályára.

49.perc: Hullanak az emberek, de majd felállnak, említi Hajdú B. István.

50. perc Ugrai kap sárga lapot ,Somália buktatásáért, így járt.

52.perc: Az első félidőben is láthattuk a középpályán folyamatos játékot, majd a kapu előtt elakad a labda, egy kicsit erősebb az iram, de szívrohamot nem fogunk kapni.

59. perc: Honvéd: – Lászlót, Eppel Márton váltja.

63. Fradi csere: Kharatin megy le, érkezik Vécsei.

66.perc Honvéd támadás névsorolvasás, majd Fradi bedobás, de érezhető most többet van a labda a Honvéd játékosainál.

69. perc: Ezen a mérkőzésen sem fogunk szívrohamot kapni.

70. perc: Boli kiharcol egy szögletet, bal oldalról végzi el a Fradi, majd Tokmak fölérúgja, nem kicsit.

72. perc Honvéd csere, Ugrai helyére, érkezik Balogh.

73.perc  Fradi kettős csere, Tokmak, Boli  helyére, Mak, Skvarka érkezik.

76. perc: Honvéd támadás és a csereként beállt Balogh első lövése elhagyja Dibusz kapuját. – Legalább megpróbálta.

84.perc Baráth sérülés miatt legyalogol, helyére egyenlőre nem érkezik senki. ( Baráth értesülés szerint hányingere van ezért kért cserét.)

86. perc: Baráthnak jobbulást kívánunk, helyére  Arthur Craciun érkezet.

88. perc: Fradi kettős csere: lemegy, -Isael, Blazic, helyükre , Baturina , Dvali érkezik. HOPPÁ! Az utolsó percek pörögnek, az iram az maradt,

90.perc: 4 perc hosszabbítás.

Dvali hátrafejelt Dibusz védett és kirúgja előre a labdát, Mak kirúgja a labdát. Ma a Ferencváros nem kínozta magát, egy korai gólt szerzett és taktikusan tartotta a labdát a játék végéig. A jövőhéten Juventus ellen BL mérkőzést játszó vendég Ferencváros megszerezte a három pontot, a lábadozó Honvéd ellen. A Honvéd maradt az utolsó előtti helyen, mivel az MTK legyőzte a Mezőkövesd csapatát 1-0-ra. A Ferencváros továbbra is vezeti a bajnokságot.