FRANCIA FÉRFI KOSÁRLABDA BAJNOKSÁG

♦A volt párizsiak edzője,  Jean-Christophe Prat , a tegnapi meccsen már mint, a Gravelines-Dunkerque csapat edzőjeként tért vissza a párizsiak otthonába. A 2018 -ban alakult Paris Basketball első edzőjeként négy évig ült a párizsiak kispadján , Jean-Christophe Prat.

♦A mérkőzést nem kezdte jól a hazai csapat, hiszen az ötödik  perc végén a vendég csapat állt jobban, köszönhetően a sikeres hárompontos dobásaiknak, 9-14.

♦Ezután azonban Tuomas Iisalo játékosai megrázták magukat és az első félidő végén 51-40-re megfordították a mérkőzést. Köszönhető Nadir Hifi zseniális játékának és pontos kosarainak, aki a legtöbb pontot szerezte a párizsiaknak, 24-et.

A mérkőzés egyik legszebb jelenete Mikuel Jantunen  okozta zseniális kosarával.

♦A mérkőzés második részében a hazai csapat uralta a játékot ,  így alakult ki a végére a 19 pontos különbség, 97-78.

@szokodiacademy

Francia kosárlabda—bajnokság. Paris – Gravelines – Dunkerque 97-78 Hasonló tartalmakért kövess be! @TikTok #basketball @ParisBasketball #basketballchallenge #foryoupage #foryou #szokodiacademymedia #paris