-A Ferencváros legyőzésével jutott tovább a MOL Fehérvár a kupában.

MOL MAGYAR KUPA 9., FORDULÓ

• A mérkőzés első percétől kezdve nagy küzdelem alakult ki a két csapat között és MINT , ilyenkor lenni szokott valamelyik csapat hibázik, most a Ferencváros. Egy Petrjak betört a Ferencváros tizenhatosán belülre, és Mmaee buktatata, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A büntetőt Nikolics végezte el a bal alsó sarokba lőtt, amit Dibusz nem bírt hárítani, 1-0. Pár perc elteltével egy hazai támadást követően Uzuni nem érte el a labdát, de a védekező Stopira beléért a labdába, ami a saját kapujába pattant, öngól, 1-1. A 40. percben érkezett a következő fehérvári találat Hangya szöglete befele ívelődött, amit Stopira a kapu közelében kegyetlenül befejelt, 2-1 vezet a fehérvári csapat és továbbjutásra áll. A mérkőzés ezután piszok jól alakult a mérkőzés képe, a Ferencváros nagy elánnal hajtott, amit folyamatosan hárított a MOL Fehérvár csapata. A mérkőzés hosszabbítása alatt sem szűnt meg a roham, de Rebrov együttese ma nem bírt a mai nap nagyon összeszedett fehérvári csapattal szemben. A Ferencváros harmadik alkalommal nem tudott a kupasorozat döntőjébe bekerülni. A MOL Fehérvár együttese megérdemelten győzött ma. A  negyeddöntőben a Budafoki MTE csapattal fog összecsapni.

FERENCVÁROS–MOL FEHÉRVÁR FC 1–2 (1–2)