-MOL Magyar Kupa időpontok, Academy Media beszámoló, a Makó FC, és a Szegedi VSE mérkőzésekről.

 

Ezen a hétvégén rendezik a MOL Magyar Kupasorozat, 6. fordulóját. A fordulóban két mérkőzésről is beszámolunk, a szombati Makó FC – Pécsi MFC, összecsapásról, valamint a vasárnapi Szegedi VSE – Szombathelyi Haladás mérkőzésről. Mind a két mérkőzés győztese egyenesen továbbjut a következő fordulóba.

CIKK/SZAMY

 

„Az MLSZ elnöksége – össz­hangban a járványügyi hatóságok intézkedéseivel – határozott döntéseket hozott annak érdekében, hogy minél kevesebb játékos és stábtag fertőződjön meg koronavírussal – mondta Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője. – A szövetség meghatározta a követendő egészségvédelmi protokollt. Az NB I-es és NB II-es csapatokkal találkozó együttesek játékosainak és stábtagjainak kötelező lesz vírustesztet végezniük, a pályára lépéshez három napnál nem régebbi negatív eredmény szükséges. Az alacsonyabb osztályú csapatok esetében a tesztelés költségeit az MLSZ magára vállalja.”

Forrás: www.mlsz.hu

 

 

 

MAGYAR KUPA

Szeptember 18., péntek
20.00: SC Sopron (NB III, Nyugati csoport)–BVSC-Zugló (NB III, Keleti csoport)
Szeptember 19., szombat

15.00: Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II), ( Academy Media)


13.00: Ráckeve VAFC (Pest II.)–Ferencvárosi TC (NB I)
14.00: Szarvaskend SE (Vas I.)–FC Csákvár (NB II)
14.00: Sajóbábonyi VSE (NB III, Keleti csoport)–Eger SE (NB III, Keleti csoport)
14.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–Monor SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Makó FC (Csongrád-Csanád I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: 43. sz. Építők SK (Budapest I.)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Mohácsi TE 1888 (Baranya I.)–Budafoki MTE (NB I)
15.00: Sárvár FC (Vas I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Diósjenő SE (Nógrád I.)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Mezőkeresztes VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Zalaegerszegi TE (NB I)
15.00: VLS Veszprém (NB III, Nyugati csoport)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Lőrinci VSC (Heves I.)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
15.00: Balatonfüredi FC (NB III, Nyugati csoport)–Debreceni EAC (NB II)
15.00: Szeghalmi FC (Békés I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III, Keleti csoport)–Budaörs (NB II)
15.00: Balassagyarmati VSE (NB III, Keleti csoport)–Diósgyőri VTK (NB I)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III, Nyugati csoport)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom I.)–Kisvárda (NB I)
15.00: Sárbogárd (Fejér I.)–Kazincbarcika SC (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III, Nyugati csoport)–Szentlőrinc SE (NB II)
15.00: Iváncsa KSE (NB III, Közép-csoport)–Újpest FC (NB I)
15.00: Vác FC (NB III, Közép-csoport)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: ASR Gázgyár (Budapest I.)–Gesztelyi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
15.00: Csornai SE (Győr-Moson-Sopron I.)–Dabas-Gyón FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Dunavarsány (Pest I.)–Körösladányi MSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–THSE-Szabadkikötő (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bodajk (Fejér I.)–Érdi VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Király SE (Vas I.)–Bicskei TC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Bátaszék SE (Tolna I.)–Fehérgyarmat SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
15.00: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–AC Nagybajom (Somogy I.)
15.00: Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun I.)–Majosi SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Tiszafüredi VSE (NB III, Keleti csoport)–Putnok FC (NB III, Keleti csoport)
15.00: Abda SC (Győr-Moson-Sopron I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mezőtúri AFC (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Ménfőcsanak (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Mátraterenye SE (Nógrád I.)–Csomád (Pest I.)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III, Keleti csoport)–Gárdony (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Tihany FC (Veszprém I.)–Kecskeméti TE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Mórahalom VSE (Csongrád-Csanád I.)–Gyöngyösi AK (NB III, Keleti csoport)
15.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Gyulai TFC (Békés I.)
15.00: PTE PEAC (Baranya I.)–Salgótarjáni BTC (NB III, Keleti csoport)
15.00: Ajka Kristály SE (Veszprém I.)–Lipót SE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Kozármisleny (NB III, Közép-csoport)–Tatabányai SC (NB III, Nyugati csoport)
18.00: Tiszakécskei LC (NB III, Keleti csoport)–Debreceni VSC (NB II)
20.00: Pápai Perutz FC (NB III, Nyugati csoport)–ETO FC Győr (NB II)

Szeptember 20., vasárnap

15.00: Szegedi VSE (NB III, Közép-csoport)–Szombathelyi Haladás (NB II)( Academy Media)


12.30: FC Tiszaújváros (NB III, Keleti csoport)–Budapest Honvéd (NB I)
15.00: Csepel FC (Budapest I.)–Soroksár SC (NB II)
15.00: Toponár SE (Somogy I.)–Puskás Akadémia (NB I)
15.00: Sényő FC (NB III, Keleti csoport)–Vasas FC (NB II)
15.00: Tiszaföldvár VSE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Mol Fehérvár FC (NB I)
15.00: Kerekegyházi SE (Bács-Kiskun I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér I.)–FC Ajka (NB II)
15.00: Mándok VSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: FC Hatvan (NB III, Keleti csoport)–Paksi FC (NB I)
15.00: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Komárom VSE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Ceglédi VSE (NB III, Keleti csoport)–Rákosmente KSK (NB III, Közép-csoport)
15.00: FC Dabas (NB III, Közép-csoport)–Dunaújváros PASE (NB III, Közép-csoport)
15.00: Teskánd KSE (Zala I.)–Taksony SE (NB III, Közép-csoport)
15.00: ESMTK (NB III, Közép-csoport)–Tállya KSE (NB III, Keleti csoport)
15.00: Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar I.)–III. Kerületi TVE (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Nagyatádi FC (NB III, Nyugati csoport)
15.00: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Szekszárdi UFC (NB III, Közép-csoport)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves I.)–FC Nagykanizsa (NB III, Nyugati csoport)

 

Hírlevél

Powered by Live Score & Live Score App

Powered by Live Score & Live Score App