Az elmúlt hétvégén rendezték meg szombaton és vasárnap, a BOK csarnokban, a MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai Versenyt.

A versenyen nem született világcsúcs, nem úgy, mint a glasgow-i fedettpályás atlétikai viadalon, ahol, magasugrásban, Armand Duplantis egy héttel ezelőtti rekordját döntötte meg, az új világcsúcs, 6.18 méter.

 A hazai rendezésű versenyen is több egyéni csúcs dőlt meg. A nevezésen már felkaphattuk a fejünket, hiszen egyéves sérülése után Baji Balázs világbajnoki bronzérmes gátfutó is jelezte indulását, majd Márton Anita, fedett pályás világbajnok súlylökő is leadta nevezését, a versenyre. 

A két klasszis atléta mellett több számban is indultak versenyzők, eredmények a MASZ Nyílt Fedettpályás Atlétikai versenyről:

    Férfi 60 méter fedett pálya – A Döntő:

  1. Szabó Dániel                                ARAK UP Akadémia                 6.75   SB
  2. Haufe Rajmund                          FTC                                               6.99
  3. Wahl Zoltán                                  Budafoki MTE                            7.00                                                                                                                                       A győztes edzője: Varga Tamás   

     

   Férfi 200 méter fedett pálya – A Döntő:

  1. Wahl Zoltán                                  Budafoki MTE                             21.99
  2. Felsmann Balázs                        Vasas                                              22.70
  3. Fekete Gábor                                Budafoki MTE                             22.99

A győztes edzője: Bartha Attila

 

Férfi 400 méter fedett pálya – A Döntő:

  1. Csókás Nikolász                          ARAK UP Akadémia                 49.37     PB
  2. Fekete Gábor                               Budafoki MTE                             49.70
  3. Nadj Levente László                 Békéscsabai AC                           50.73      PB

A győztes edzője: Molnár Ferenc 

 

Férfi 800 méter fedett pálya – A Döntő:

  1. Vindics Balázs                            UTE                                                  1:46.73     PB
  2. Taut Cristian                               ROU                                                 1:53.13
  3. Apáti Bence                                  Békéscsabai AC                             1:56.88     SB

A győztes edzője: Zemen János

 

 

Férfi 1500 méter fedett pálya – Időfutam:

  1. Vörös Márk                                UTE                                                    3:49.33      PB
  2. Szinte Bálint                              Reménység Vác                                4:00.56   PB
  3. Iván Levente                              DVTK SE                                             4:11.63     SB

A győztes edzője: Héjja Antal

 

Férfi 3000 méter fedett pálya – Időfutam:

  1. Csontos Imre                            BEAC                                                      9:28.25

A győztes edzője: Szabó Imre 

 

Férfi 60 méter gát pálya –  Időfutam:

  1. Dr.Baji Balázs                          BHSE                                                       7.91 SB
  2.  Eszes Dániel                             Dunakeszi VSE                                       8.193.
  3. Lovistyék Bálint                      Dunakeszi VSE                                       9.01

A győztes edzői: ifj. Tomhauser István és Kiss Dániel

 

Férfi Rúdugrás fedett pálya – Döntő:

  1. Nagy Marcell                           MTK Budapest                                       4.80
  2. Böndör Márton                      ACBonyhád                                             4.70
  3. Barcsay Csanád Ákos          TFSE                                                         4.70

A győztes edzői Szabó Dezső és Szabóné Molnár Krisztina

 

Női Súlylökés fedett pálya – Döntő

  1. Márton Anita                  Békéscsabai AC                                   18.70
  2. Veiland Violetta             Maximus SE                                        15.33
  3. Beregszászi Renáta      KARC                                                    12.30                                                                                                                             A győztes edzője: Eperjesi László                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Cikk/SZAM:Szokodi L.

                                                                                                                                                                   

Hírlevél

Powered by Live Score & Live Score App

Powered by Live Score & Live Score App